Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Alte levi aatu

až 12 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/ePopis

Interiér

Ceny zahrnují závěrečný úklid během týdnů 1–17 a 35–53 (během výše zmíněných týdnů prosím k rezervacím nepřidávejte službu závěrečného úklidu, děkujeme). Mimo těchto období je možné objednat závěrečný úklid samostatně (týdny 18. – 34.), pokud klient nebude uklízet sám. V zimní sezóně, začínající od listopadu, jsou navíc v ceně zahrnuty 2 skipasy. 170 km severně od Rovaniemi, oblast Länsirinne v centru Levi, poblíž lanovky Gondoli. Apartmán ve dvojdomu z borové kulatiny, rok výstavby 2005. V přízemí: obytná kuchyně, dvě ložnice (každá se dvěma postelemi), elektrická sauna, umývárna se 2 sprchami, pokoj s krbem, samostatné WC a velká terasa. Vstup na terasu z obývacího pokoje a ze šatny. Nahoře: dvě ložnice (každá se dvěma postelemi), toaleta také v patře. Dětský koutek na hraní. Přistýlky v patře: čtyři rozkládací křesla. Vstup na balkon z jedné ložnice. Technická místnost, která slouží také jako sušárna. Sklad, kde si mohou klienti odložit vlastní lyže a kola, sněžný skútr atd. Také zařízení na voskování lyží je k dispozici. V hale nahoře najdou děti „vlastní svět“, kde je například DVD-přehrávač a 24"-televize, vybavení na malování, auta a další hračky, knihy atd. Prostor je vyzdoben barvami, které se dětem obvykle líbí a je vybaven malým nábytkem. Je také dětská vana, příbory a jídelní tácky. V přízemí je k dispozici 49 "LG Smart Tv. K dispozici je také wi-fi, zpětný projektor, promítací plátno, dva krby (v obývacím pokoji a v šatně), sušička, žehlička a žehlící prkno, skříňka první pomoci atd. K dispozici je také hodně rozmanitého nádobí, vybavení pro 14 lidí. Mechanické větrání v celém bytě. Poznámka! U rezervací Vappu účtuje správce zákazníkovi kauci ve výši EURO 150, v hotovosti (vratná, pokud je v den odjezdu vše v pořádku). Poznámka! U rezervací na 1. května (vappu) účtuje správce zákazníkovi kauci ve výši EURO 150, v hotovosti (vratná, pokud je v den odjezdu vše v pořádku). Apartmán Aatu je vysoce kvalitní, dobře vybavený a pohodlný apartmán z borové kulatiny, který je vybaven i pro děti. Byt se nachází na západním svahu, na jednom z nejlepších míst Levi. Nejbližší lanovka je u závodní sjezdovky, což je kabinová lanovka, pěšky ve vzdálenosti 300 m, autem 800 m. Levi centrum nabízí např. lázně a mnoho restaurací 3,1 km. Sousední apartmán Beetu (13194). Není dovoleno přinést si vířivku. Upozorňujeme, že odjezd je v 11:00 hodin.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Alte levi aatu


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022