Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Sudenlovi

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Sudenlovi je apartmán v dvojdomku. Dům byl dříve stará kůlna, ale dnes je to zrekonstruované a dobře vybavené moderní rekreační ubytování, na nádvoří Laponska. Na stejném pozemku jsou také další turistické aktivity a zvířata. V blízkosti je běžkařská trať a ostatní služby turistického centra Levi jsou také dobře dostupné. Optické připojení k internetu pro vysokorychlostní internet. 180 km severně od Rovaniemi, ve vesnici Köngäs, do 10 km od turistického centra Levi. Kůlna, původně postavena v roce 1912, kompletně zrekonstruována v roce 2021. V přízemí obývací pokoj/kuchyň a umývárna/WC, rozkládací pohovka v obytné kuchyni. V horním patře 2 ložnice - jedna se 2 lůžky a druhá s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, balkon. WC také v horním patře. Na dvoře samostatná sauna s parní lázní (sauna na dřevo), umývárnou (2 sprchy) a krbem je ke sdílení s ostatními klienty. Hosté si také mohou saunu vyhřát sami, pokud sauna ještě není zarezervována. Na dvoře se nachází prostorná chatka, ke sdílení s ostatními klienty a lze ji používat, když je volná. Vzdálenost k jezeru Munajärvi je 250 m. Hostům jsou k dispozici dvě veslice. Loma-Paksu je rekreační destinace, vhodná pro rodiny s dětmi. Na dvoře firmy jsou zvířata jako husky, ovce, slepice, králíci, 2 kočky atd. Je možné se zúčastnit programů pořádaných firmou, jako jsou výlety na sněžnicích, dobývání pahorků, venkovní stravování a další programy pořádané v chatce atd. Půjčovna klasických sněžnic a klouzavých sněžnic. Služby turistického centra Levi 10 km, Ounasjoki 1,6 km. Síť lyžařských tras Levi dosahuje koncem zimy do vesnice Köngäs, vzdálenost 400 m. Hotel Taivaanvalkeat/Elfí vesnička Tonttula 2,8 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä, Levi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Sudenlovi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022