Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Järvelä

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

10 km východně od Kemijärvi, jezero Kotajärvi 45 m (délka 4.3 km, šířka 600 m), mělká voda, písečné dno, výška hladiny se pohybuje podle regulace, molo, vlastní loď. Rekreační chata z kulatiny, postavena v roce 1983, rozšířená a zrenovovaná v roce 2002. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně, ložnice s úzkým dvoulůžkem (šířka 140 cm), sprchový kout a toaleta, hala a otevřená veranda. Budova se saunou: parní lázeň, šatna se železnými kamny, veranda. V sauně: elektrické světlo, kamna na dřevo a nádrž na ohřívání vody. Vodu je nutno přinést z jezera nebo z chaty (ve vzdálenosti 40 m). K dispozici je také kouřová trouba. Rekreační chata a budova se saunou se nacházejí na úpatí kopce Kotavaara. Před chatou se otevírá rozsáhlá jezerní krajina. Rozhledna na kopci Kotavaara, ve vzdálenosti 500 m. Služby ve městě Kemijärvi jsou snadno dosažitelné, lyžařské středisko Suomutunturi 35 km, turistické středisko Pyhätunturi 60 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla, Kemijärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Järvelä


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022