Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Poromies d

až 4 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

255 km severně od Rovaniemi, v Saariselkä, v oblasti Laanila. Srubová rekreační chata, postavená v roce 2018. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, výklenek se 2 lůžky (skládací dveře ve výklenku). Sauna a sprchový kout/toaleta, krytá veranda. Vyhřívaná mistnost na údržbu lyží (ke sdílení se čtyřmi rekreačními chatami). Poplatek za domácí zvíře je EURO 25. Vysoká dětská židlička a dětská postýlka jsou k dispozici zdarma, na vyžádání předem u majitele. Rekreační chata je poblíž lyžařských a turistických stezek. V blízkosti je také osvětlená lyžařská stopa. Lyžařský autobus projíždí, během zimní sezóny, skrz Laanila. Další rekreační chaty jsou poblíž. Sousední rekreační chata 13448. Chýše s grilem je ke sdílení s dalšími chatami v této oblasti (6 rekreačních chatek). Zákazníci si mohou pronajmout u majitele za zvýhodněnou cenu chatku s prosklenou střechou (pronájem na místě u majitele a podle dostupnosti). Vzdálenosti: Hotel Laanihovi 200 m, kavárna Savotta 300 m. Služby v centru Saariselkä jsou ve vzdálenosti 3-4 km. Rekreační chata nabízí možnost rychlého nabíjení (vysokého napětí) pro elektromobil. Ložní prádlo/ručníky a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně nájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Poromies d


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022