Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Peurankuoppa

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

310 severně od Rovaniemi, 37 km jihozápadně od Inari, jezero Kuivajärvi 90 m (délka jezera 5.7 km a šířka 1.4 km, vzdálenosti k protějšímu břehu asi 400 m), mělké a písečné/skalnaté dno, molo, vlastní (+ dlouhá dřevěná loď), klidná obecní cesta mezi domem a břehem. Srub postavený ze dřeva severní borovice, v roce 2015, obytná kuchyně, v přízemí ložnice se 2 lůžky, v horním patře ložnice se 3 lůžky, nahoře druhá ložnice se 3 lůžky (jedna z nich je 120 cm široká), sauna s kamny na dřevo, umývárna se sprchovým koutem, 2 toalety (jedna z nich v horním patře), krytá terasa. Chýše s grilem. Srub ve svahu, kde rostou severní borovice. Srubová chata je vybavená veškerým zařízením a postavena v stylu kabiny v divočině. V přízemí je kamenná podlaha a topení v podlaze. V horním patře je elektrické topení. DVD-Bluray-přehrávač. V této oblasti je internetové 4G-připojení. Národní park Lemmenjoki a služby jsou poblíž (4 km). V zálivu Njurgalahti bay (4 km) jsou k dispozici různé možnosti transportu a služby, například výlety lodí za zlatem k řece Lemmenjoki a výlety lodí k vodopádům Ravadasköngäs, půjčovna vybavení atd. (www.nationalparks.fi/lemmenjokinp). Naučná stezka (4 km) v Njurgalahti a kruhová stezka Joenkielinen 16 km. Podél lodní trasy je přístup na trasu Ravadasjärvi - Morgamoja Kultala - Kultasatama - Ravadasjärvi (26,5 km , www.nationalparks.fi/lemmenjokinp/trails). Rybaření: v jezeře Kuivajärvi můžete rybařit s jednou návnadou, když zaplatíte poplatek správě rybolovu (www.eraluvat.fi). Pro rybaření v Národním parku Lemmenjoki je rovněž nutný rybářský lístek k rybolovu s návnadou, oblast číslo 1562 Lemmenjoki (www.eraluvat.fi). Lov: Lov malé zvěře na státních pozemcích, povolení pro oblast 1610 Hammastunturi (www.eraluvat.fi). Obec Inari, přírodní centrum severního Laponska - Siida, Sámi Museum a Sámi kulturní centrum Sajos 44 km. Tato rekreační chata je k dispozici pro rezervace na 7 nocí, od soboty do soboty.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Peurankuoppa


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022