Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Peurakumpu

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. 320 km severně od Rovaniemi, 29 km severovýchodně od Ivalo, Nangufjord 50 m (jezero Inarijärvi), molo, vlastní veslice. Tepelně izolovaná srubová chata (laminovaná kulatina), postavena v roce 2017. Obývací pokoj, kuchyně (bez dveří), v přízemí dvě ložnice - obě se dvěmi lůžky, lůžka postavena vedle sebe, podkroví se čtyřmi lůžky ve dvou skupinách v oddělených protorech, sauna, umývárna/WC, samostatná toaleta a velká, částečně krytá terasa. Tradiční přístřešek na spaní a táborák u jezera. Peurakumpu je ideální základnou pro rybáře (trolování), vodáky, sběratele bobulí, hub a také pro turisty. Díky výborné dostupnosti je snadné podnikat jednodenní výlety do dalších destinací v oblasti Inari. Metsähallitus - S povolením k rybolovu (viz. cíl 1580, www.eraluvat.fi) nebo po zaplacení poplatku správě rybolovu (jeden rybářský prut, www.eraluvat.fi) můžete trollovat na jezeře Inarijärvi. Se sběrem bobulí (včetně morušky) a hub můžete začít už na pozemku chaty. Vzdálenosti: přístav Veskoniemi lodí 4 km, obchod s potravinami a čerpací stanice v Ivalo 29 km. Stezka na ledu pro sněžné skútry 400 m. Oblast lovu malé zvěře na státních pozemcích: 1612 Tsarmitunturi (www.eraluvat.fi). Tato rekreační chata je přístupná autem po celý rok. Doprava, služby a programy, výlety lodí a půjčovna lodí jsou k dispozici za příplatek u správce chaty. Upozornění: Pokud si klienti neobjednají závěrečný úklid a zanechají chatu nedostatečně nebo dokonce neuklizenou, tak jim bude účtován vyšší poplatek za úklid (minimálně € 300). Venku je nainstalovaná kamera, která ale není zapnutá, když je chata obsazená.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Peurakumpu


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022