Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Nilimella

až 10 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. 430 km severně od Rovaniemi, 110 km severovýchodně od Inari, jezero Nilijärvi 45 m (délka 1,6 km, šířka 0,4 km), mělká pláž, písečné dno, molo, vlastní veslice. Vila z Kelo-kulatiny, postavená v roce 2000. Obytný prostor s kuchyní, ložnice s dvoulůžkem, výklenek s dvoulůžkem, podkroví se 4 lůžky ve dvouch oddělených prostorech, 2 matrace navíc, sauna, umývárna/WC, samostatné WC a prosklená terasa. Sauna u jezera (24 m²), k dispozici od začátku června do konce září. Sauna s kamny na dřevo, umývárna (2 sprchy), v létě je k dispozici tekoucí voda z jezírka (jinak je potřeba vodu přinést pomocí kbelíku) a chýše s krbem. Vybavení: elektrické osvětlení, místnost se světlým krbem a elektrickým topením, 3 lůžka a kuchyňský kout s dřezem, lednice a 2 plotýnky. Nilimella je nádherná roubená vila z Kelo-kulatiny, nedaleko jezera Sevettijärvi. Je zde několik sousedních chatek, jinak klidné místo. Je to vynikající základna pro aktivity v divočině a pro dovolenou v přírodě, na severovýchodní straně Laponska. Rybaření: známá řeka Näätämöjoki pro lov lososů v okruhu 16 km (bez silničního spojení, 8 km pěšky). V létě se ze Sevettijärvi provozuje letecká taxislužba (hydroplán). Povolení k rybolovu a další informace viz. destinace 1565 Näätämöjoki (www.eraluvat.fi). Destinace 1564 Inari Wilderness pokrývá rozsáhlé oblasti rybolovných vod, poblíž chaty (www.eraluvat.fi). Rybaření v jezerech je povoleno za poplatek správě rybolovu. Lze použít jeden rybářský prut a jednu návnadu. Na tekoucích vodních plochách je však rybolov zakázaný. Více informací naleznete na www.eraluvat.fi. U pronajímatele si můžete objednat dopravu sněžným skútrem do oblastí pro rybolov pod ledem. Lov: Srub se nachází poblíž státní oblasti Vätsäri pro lov drobné zvěře (pouze tetřev hlušec). Viz. destinace 1606 Vätsäri (www.eraluvat.fi). Destinace 1605 Näätämö je nejbliž, ve vzdálenosti 5 km od chaty (www.eraluvat.fi). Široká nabídka destinací poskytuje vynikající možnosti pro lov drobné zvěře. Sevettijärvi je na severu centrem skoltského Sámského dědictví. Pravoslavný kostel, Dům dědictví skoltských Sámů a výstava řemesel (otevřeno v létě), ve vzdálenosti 1,5 km. Näätämö a hraniční přechod do Norska, 35 km. Obchody a prodej pohonných hmot v Näätämö.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Nilimella


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022