Rekreační dům Kiela 1

až 11 osob/y
7 pokoje/pokojů
6 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Jezero: 1.5 km
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký
 • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

Located in the centre of Saariselkä, this charming semi-detached apartment offers a cosy accommodation option. The three-storey building contains two high standard apartments: the 11-bed Kiela 1 and the 5-bed Kiela 2. Kiela 1 is located in the southern part of the building. Entrance is from the middle floor, where you can enjoy the comfort of a living room and dining area. A natural stone fireplace adds cosiness and warmth to the living area. Next to the dining area is access to a large terrace with views of the surrounding nature. On the same floor there are also two bedrooms, each with two single beds and a private shower and toilet. Upstairs there is more space for a good night's sleep. The three bedrooms have twin beds, a shower and a toilet. One of the bedrooms has a balcony with views of the surrounding landscape. There is also a bedroom downstairs with a single bed. The spacious sauna offers a great place to relax. After the sauna you can enjoy refreshments in the fireplace room or chill out in the lower courtyard, which is accessible from the fireplace room. The price includes final cleaning and sheets and towels for the number of persons booked. A utility room, a storage room and a ski maintenance room with a ski rack and a waxing iron add practicality to your holiday. The apartment is equipped with a complete set of tableware, coffee maker, kettle, toaster, 5 hairdryers and iron and ironing board.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 59352 CZK

např. 28. 5. 2024 - 4. 6. 2024

až pro 11 osob / mohou být dodatečné poplatky