Rekreační dům Kelopirtti a

až 9 osob/y
5 pokoje/pokojů
4 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Jezero: 1.1 km
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký
 • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

Kelopirtti A's location in Kaunispää Etelärinne II -area offers a comfortable base for holiday. The accommodation on two floors allows to have a moment of peace and tranquillity. The first floor of the twin house has three bedrooms. Two of the bedrooms have two beds. The third bedroom has a bunk bed with a 120 cm mattress in the lower bed and a thick superlon mattress in the upper bed. The accommodation on the second floor offers one bedroom with two beds for sleeping. There is also a sofa bed in the upstairs lobby. The living room, dining area and kitchen are all one open space. A large sofa allows guests to enjoy the warmth of the fireplace, and the dining area is conveniently located near the cooking surfaces. The spacious sauna, with a washroom and toilet, is a great place to enjoy a peaceful moment of rest. There is also a second toilet in the cottage. Final cleaning, sheets and towels can be ordered for an extra fee. The spacious cottage can comfortably accommodate the whole family, and if you need to accommodate a larger party, it is also possible to rent Kelopirtti B, allowing 18 people to stay in the cottages. The cabin has a complete set of tableware, coffee maker, kettle, toaster, electric mixer, hairdryer, iron and ironing board and potty. The cottage also has a room for waxing skis. Guests have also access to bicycles, kick sledges and toboggans. There is a hut in the yard, which is shared between Kelopirtti A and B guests, and users are responsible for keeping the hut clean after using it. Electric car charging is available. A fee is charged according to consumption - instructions will be provided by the owner before the reservation begins. Firewood is not included in the price in summer. Please also note that it's not allowed to bring a hot tub in the yard.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 36532 CZK

např. 23. 5. 2024 - 30. 5. 2024

až pro 9 osob / mohou být dodatečné poplatky