Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Kairapolanne b

až 10 osob/y

6 pokoje/pokojů

5 ložnic/ePopis

Interiér

Kairapolanne B je exkluzivní vila postavená z Kelo-kulatiny, v turistickém centru Saariselkä. Prostorný obývací a jídelní prostor. Pět ložnic, WC a sprcha ve všech pokojích. Wi-Fi. Vila byla postavena v roce 2000. Obývací pokoj, jídelna, kuchyně, 5 ložnic - všechny se 2 samostatnými lůžky, WC a sprcha ve všech ložnicích. Vybavení sauny, umývárna, sauna, šatna a samostatné WC. Dvě terasy, přístup ze šatny a z obývacího pokoje. Úschovna a místnost pro údržbu lyží včetně např. stolu na voskování lyží. Vzhledem k vybavení a zařízení je Kairapolanne B ideální nejen pro kvalitní dovolenou, ale také pro práci na dálku, různé akce a reprezentaci. Ve vile je plně vybavená kuchyň, nádobí pro 18 osob, dvě chladničky s mrazákem a dva mrazáky. V obývacím pokoji je krásný krb z přírodního kamene. Žehlička a žehlicí prkno, dvě skříně na sušení prádla jsou také k dispozici. Pěší vzdálenost ke službám turistického centra Saariselkä. Nejbližší sjezdovka je Kaunispäänrinne, vzdálenost je cca 1,6 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kairapolanne b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022