Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Aamunkoi

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Krásně umístěný masivní srub, postavený v roce 2011, u jezera Inarijärvi, na břehu Nanguvuono. Dobrá, písečná pláž 30 m od srubu, molo, veslice, přívěsný motor (2.2 PS) k pronájmu. Obytná kuchyně, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, výklenek na spaní v podkroví (závěs u dveří) se 2 lůžky, podkroví (15 m²) se 2 rozkládacími pohovkami a 2 přistýlkami. Sušička. Elektrická sauna ve stejné budově. Dvě sprchy. Vnitřní a venkovní toaleta. Plocha domku 108 m², z toho 15 m² v podkroví. Vezměte prosím na vědomí, že pokud si předem nezajistíte závěrečný úklid a přesto zanecháte domek nedostatečně uklizený a nebo vůbec neuklizený, tak Vám majitel bude účtovat vyšší poplatek za úklid, než kdybyste tuto službu rezervovali předem (minimálně € 300). Majitel pronajímá sněžný skútr. Skvělý a dobře vybavený rekreační srub, pro hosty se zájmem o rybolov, výlety lodí. sběr bobulí a hub a turistiku. Výborná destinace také pro jednodenní výlety v oblasti Inari. Trollování v Inarijärvi je povoleno rybářským lístkem (Wild North) nebo s obecním povolením k rybolovu (1 prut povolen). Je možné si dokoupit rybářský lístek pro vodní plochy vlastněné majitelem domku. Lovecké oblasti (Wild North) jsou v sousedství, na pozemku majitele domku (60 ha) dle dohody. Plochy pro sběr bobulí a hub začínají hned u pozemku domku. Přístaviště lodí Veskoniemi je lodí vzdáleno 4 km. Obchod a čerpací stanice v Ivalo 30 km. V zimě je k dispozici trasa pro sněžný skútr po ledu, 400 m. Připojení k internetu pomocí bezdrátového routeru WiFi (umožňuje použití více zařízení, např. pro práci na dálku), 2 televizory a tepelné vzdušné čerpadlo. Vlastní studna (voda je překontrolována). Motor (2,2 PS) pro veslici si lze pronajmout od majitele za EUR 50/týden (nezahrnuje benzín) a další větší loď Buster XS+Honda 15 PS/týden, pronájem EUR 190/týden, v letech 2020-2021 ( nezahrnuje benzín), rybářské vybavení. Vybavení domku: 8 párů sněžnic, 2x dětské sáňky, koloběžka, rybářský prut a několik rybářských prutů s návnadou. Rekreační domek je přístupný autem po celý rok. Sousední chata: 14525.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Aamunkoi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022