Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Barbara

4 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový byt 40 m2 v 2. patře, jižní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 20 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře.

Dům/Rezidence

Pěkný vícegenerační dům "Barbara". 5 byty v domě. V obci Mandre, 14 km od centra Pag, 14 km od centra Novalja, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz, jižní orientace. Společné: venkovní sprcha, gril, parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 200 m, kamenitá pláž 300 m. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Malá obec a letní rekreační středisko, na jihozápadě ostrova, na samotě poloha, 12 km jiho-východně od Novalja, 15 km severo-západně od Pag, 70 km severo-západně od Zadar. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, bar. K tomu: lékárna 12 km, lékař 12 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 12 - 15 km.

Léto

Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark "Pag", 15 km. Letní sporty, 12 - 15 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - sever, Pag/Mandre


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Barbara

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020