Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Smilja

9 Osob

4 Pokojů

3 Ložnice

2 koupelna/yPopis

Interiér

4-pokojová polovina dvojdomku 110 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Jídelna. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 40 m2 částéčně krytá, terasa 16 m2, krytá. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Dům/Rezidence

Dvojdomek "Smilja", 2-podlažní. Klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: gril, parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace, oblázková pláž, skalnatá pláž 50 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Molat je ostrov v severní části zadarského souostroví. Ostrov má četné zátoky, kanály, pláže a jeskyně. Jednou denně spojuje Molat s Zadarem trajektová linka. Za pár dní si můžete prohlédnout celý ostrov během několika hodin chůze a je to skutečný ráj pro milovníky přírody. Místa Molat, Brgulje a Zapuntel se nacházejí ve vnitřní části ostrova. Nejkrásnější pláže ostrova se nachází v nejznámějším místě Brgulje. Molat je idylická, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci osada, na jihozápadě ostrova přímo u moře, 3 km severo-západně od Molat. V obci: potraviny, restaurace.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - sever, Molat/Brgulje


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Smilja

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020