Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán The Loft

2 Osob

1 pokoj/e

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"The Loft", 1-pokojový byt. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Světlé, velmi pěkné a moderní zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní kout, TV a digitální TV (plochá obrazovka). Obytná kuchyně, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Dům/Rezidence

Dunmurray Lodge: Moderní, luxusní vícegenerační dům "The Loft". 200 m od centra Pitlochry, centrální, klidná poloha, oblast se slabým provozem. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Úklid (v ceně). Parkovací místo (2 x) u domu. Centrum dostupné pěšky během 5 min. Golfové hřiště (18 jamek). Atrakce v blízkosti: Pitlochry Festival Theatre, The Enchanted Forest, Blair Castle, Scone Palace. Turistické oblasti Falls of Bruar, Birks of Aberfeldy. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Velká Británie, Skotsko, Pitlochry


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán The Loft

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020