Rekreační apartmán Blue water

až 6 osob/y

1 pokoj

1 ložnice

1 koupelnaPopis

Interiér

1-pokojový apartmán 40 m2. Komfortně a útulně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, 2x dvoulůžkem, kabelovou TV a s plochou obrazovkou. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba). Koupelna s vanou a WC. Klimatizace. K dispozici: telefon. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Dům/Rezidence

Pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. "Blue water". 5 domů v rezidenci. Přímo u moře, přímo u pláže, přímý přístup na pláž. Společné: 2 bazény, vyhřívaný (4 x 8 m velký, sezónní dostupnost: 01.Led.-31.Pro.). WC u bazénu, terasa, zahradní nábytek, gril, vnitřní dvůr se zelení. V domě: recepce, prádelna (extra). Úklid denně (v ceně). Parkovací místo (omezený počet míst). Supermarket 800 m. Upozornění: Fotografie domu jsou vzorové. Fotografie uvádí příklad apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. JEDNO parkovací místo na apartmán.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Fort Myers, na jihozápadním floridském pobřeží, známé jako "City of Palms", je hrdé na McGregoruv Boulevard táhnoucí se téměř 15 mil s 2.000 královskými palmami. Mostní spojení na Sanibel a ostrov Captiva. Co stojí za návštěvu: nemovitost vynálezce Thomase Edisona, laboratoř a botanické zahrady s přilehlou zimní rezidencí jeho přitele, Henryho Forda. Několik přírodních míst a parků. Mnoho golfových hřišť, některé jsou navrženy špičkovými hřači golfu. Projížďky na lodích, rybaření, tenis. Letiště. Fort Myers Beach, nachazející se na Estero Island s klidnými vodami zálivu podél písčitých pláží je ca 17 mil jižně od centra Fort Myers. Všechny druhy vodních sportů. 140 mil jižně od Tampa/St Petersburg, 150 mil severozápadně od Miami. 35 mil severně od Naples.


Umístění

USA, Florida, Florida - jihozápad, Fort Myers, Fort Myers Beach


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Blue water