Rekreační apartmán Utoring Plaz 030

2 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Utoring Plaz 030", 2-pokojový byt 41 m2 v 6. patře. Malý obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio. 1x malý dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory, na krajinu a na město. K dispozici: telefon. Garáž č. 30.

Dům/Rezidence

Rezidence "Utoring Plaz". V obci, 350 m od centra, klidná poloha, jižní orientace. Společné: krytý bazén (bazén otevřen 16:00-19:00, extra). Dětské hřiště. V domě: sauna (extra), solárium (extra), výtah, lyžárna, pračka (extra). Společné garáže. Obchod 350 m. Tenis 500 m, vlek, běžkařské stopy, kluziště 350 m. Přírodní zahrada na šplhání v blízkosti. 1 garážové stání zdarma, 2. místo na vyžádání za CHF 42.00/týden. Individuálně zařízené apartmány s výhledem na vesnici Bivio a majestátní horské panorama. Ve středu a v neděli je uzavřen bazén. V mezisezóně jsou prostory bazénu a sauny zcela uzavřeny.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

1'776 - 2'560 m n.m. >>Útulná vesnice, na úpatí hory Julierpass, 55 km od Chur, 22 km od St.Moritz. Krytý bazén, sauna, solárium. Bivio přes rostoucí turismus zůstalo věrné svojí neutuchající kráse.>.

Léto

Tenis. Rajtování. Fitnessparcour. Turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole.

Zima

3x vleky, 1x dětský vlek. 3x lyžařské sjezdovky, celkem 40 km. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská školka pro děti. Zimní turistické cesty 10 km. Přírodní kluziště. Savognin 18 km, Corvatsch 18 km.


Umístění

Švýcarsko, Graubünden, Viamala/Surses/Albulatal, Bivio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Utoring Plaz 030