Top-Rated

Rekreační dům Lucertola 1150

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

"Lucertola 1150", 3-pokojový dům 90 m2 na 3 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělé osoby + 3 děti. Částečně zkosené stropy, účelně a rustikálně zařízeno: obytná kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, toustovač/topinkovač, varná konvice, gril na raclette, fondue set (na sýrové fondue)) s jídelním stolem. Vstup na zahradu, k pergole, k zahradnímu sezení. Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. V horním patře: (přikré schodiště) otevřený velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou (140 cm, v délce 200 cm), otevřeným krbem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. V podkroví: (přikré schodiště) zkosený 1x otevřený pokoj s 2x lůžkem (90 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Malý balkon, velké zahradní sezení. Gril (přenosný), lehátka (2x), venkovní sezení. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory, na krajinu a na resort. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let) (extra), vysoušeč vlasů. Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 1 pes povolen. TV pouze v následujících jazycích: DE.

Dům/Rezidence

Corzoneso Piano 7 km od Malvaglia: Rustikální, jednoduše zařízený rodinný dům "Rustico Lucertola 1150", 3-podlažní, obklopen stromy a loukami. V okrsku Valle di Blenio, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada (není oplocena) s trávníkem a stromy. Zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: WiFi, odkládací místnost na kola, pračka. Příjezd končí 20 m od domu, v zimě příjezd do 200 m. Parkovací místo u domu 50 m veřejné parkoviště. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 800 m, autobusová zastávka "Corzoneso Piano" 100 m, železniční stanice "Biasca SBB-CFF" 13 km. Od domu vedou turistické trasy 50 m, lanovka 5 km, sedačková lanovka 6.5 km. Zajímavosti v okolí: Castelli di Bellinzona UNESCO, Chiesa San Carlo Negretino, Museo della Valle di Blenio, Lottigna, Locarno, Ascona, Splash & SPA, Swissminiature. Lyžařská střediska: Nara, Campo Blenio, Campra. Jezera v okolí: Lago di Luzzone, Lago Retico, Lago di Lugano, Lago Maggiore. Turistické oblasti: Nara, Val Malvaglia, Lucomagno, Campo Blenio, La Greina. Upozornění: vhodné pro rodiny, dětská výbava na dotaz (extra). Majitel neakceptuje skupiny. Majitel neakceptuje skupiny mládeže. Zvířata v sousedství.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Švýcarsko, Ticino, Valle di Blenio, Corzoneso


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lucertola 1150