Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Appartement - Ferme O'Clés

až 2 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnice

1 koupelnaPopis

Interiér

32 m2. 1 pes povolen. Více informací od poskytovatele: Fully equipped holiday apartment consisting of a large living room with a double bed and a kitchen with an antique wood-burning oven. Quiet location and unobstructed view of the pastures. Additional information: Beds are made on arrival, but hand- and bath-towels are not provided. Visitor's tax: CHF 3.00 per person per night (children under 16 are exempt). Horse boxes: subject to prior booking, CHF 20 per horse.

Dům/Rezidence

The O'Clé farm welcomes you in the Franches-Montagnes within a peaceful natural setting. Ideally situated for a quiet stay, it has two holiday apartments, a guest room for five people and also offers the possibility of sleeping on straw. You are welcome, whether you arrive by bike, on foot, on horseback or by car. Thanks to the Jura-Pass, take advantage of free public transport and get discounts on many activities in the region! For further information and offers: www.juratourisme.ch/jura-pass

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

1'038 m n.m. >>Malá vesnice (100 obyvatel), ideální poloha s výhledem na hory. 8 km od Tramelan a 10 km od Saignelegier, známe středisko chovu koní. La Chaux-de-Fonds 25 km. Stanice dráhy, hodinové vlakové spojení do všech tří obcí. Ideální turistická oblast a meka pro milovníky přírody a koní. Golfové hřiště, otevřené a kryté lázně 8 km. Útulná, klidná vesnice, na jihovýchodě regionu, na venkově, dopravně výhodná poloha. Le Noirmont 6 - 7 km: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, muzeum, kino. Navíc: lékárna 6 km. Dopravní spojení: dálnice A15 Bienne - Boncourt, výjezd 08 "Glovelier" 35 km od Les Breuleux. Dále silnice č. H18 St-Brais - Saignelégier - Les Emibois. Železnicí Tavannes - Le Noirmont. Nádraží v místě 450 m. Autobusové spojení. Saignelégier, 7 km. Delémont, 39 km. Porrentruy, 42 km.

Léto

Krásné okolí pro milovníky dlouhých turistických výletů. Rozličné výletní možnosti parním vlakem (parní lokomotiva), stejně jako koňským spřežením. V srpnu: jezdecké závody v Tramelan a koňské trhy v Saignelegier. V říjnu: svátek letů balónem v Saignelegier. Automobilové muzeum v Muriaux. Různé výstavy v klášteře Bellelay. Jízda na koni, La Chaux des Breuleux 2.1 km. Turistické cesty. Cyklostezky, cyklostezky pro horská kola.

Zima

Krásná krajina pro ,milolvníky dlouihých turisticklýuch trtas a lyžařské středisko Les Breuleux, poloha údolní stanice 1'070 m. Vleky, dětské vleky. 5x lyžařské sjezdovky, celkem 10 km. Lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Další lyžařská střediska: Les Genevez 13 km.


Umístění

Švýcarsko, Jura, Les Breuleux


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Appartement - Ferme O'Clés


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021