• Pouze vybrané a prověřené ubytování
  Kvalita je naše priorita

  Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

 • Garance dostupnosti a servisu v místě
  Využije co nejvíce naše zkušenosti

  Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

 • Nezapomenutelná dovolená
  Soukromí a volnost ve Vašem vlastním rekreačním domě nebo apartmánu

  Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

 

Rekreační dům Åtvidaberg

5 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

Welcome to this cosy holiday home which is surrounded by beautiful nature and lush woodlands. It is set at the end of a road, which makes for a peaceful environment. The two-storey house has a total of five beds, suitable for two adults and and three children. You enter the house through the kitchen door .The kitchen is well-equipped and features a small dining area. Next to the kitchen, theres a dining room with a wood-burning stove. The spacious living room features an open fireplace, a pellet stove,a sofa and armchairs, a TV, and free wireless internet access. The living room leads to the front hall where youll find the stairs to the second floor. The second floor features a second living room and a bedroom with a bunk bed and a single bed . Next to the bedroom theres a bathroom with a WC, a washbasin, and a bath tub. On the other side of the bathroom is the second bedroom which features a double bed. The house has a large flat-screen TV with Chromecast. The beach is by lake Bysjön which is 11 kilometres away. The nearest town is Åtvidaberg, about 10 kilometres away. Åtvidaberg offers shops, a chemists, and Systembolaget, where you can buy wime and spirits. Åtvidaberg is surrounded by scenic nature, walking paths, and lakes. Theres a golf course with 18 holes You can rent canoes by lake Bysjön, during the summer. Theres also a “music boat” which departs at 11.30 each day during the summer season ( June 1st – August 31st ). The east coast is about 40 kilometres, or a 40-minute drive, away. The town of Linköping is 50 kilometres away. Astrid Lindgrens World, in Vimmerby, is 70 kilometres away. The nature reserve and wildlife park Kolmården is 100 kilometres away and well worth a visit. Welcome to this great holiday home! 1 living room: Fireplace, pellet stove, radio, free wireless internet, TV 2 bedroom: (1DB)+(1S+2B) kitchen: Electric cooker, fridge-freezer, cooker hood, coffee maker, dish washer, water from well Bath/WC: Washing machine, WC, wash basin, shower Bath/WC: WC, wash basin, bath tub and: Electric heating, garden grill, forest plot 5000 m2, mixed furnishings, view over water, non-smoking house

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Åtvidaberg

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2019