Servis-Hotline: 24h/7 dní

+420 222 323 323
Moje oblíbené (0) Naposledy navštívené
Moje oblíbené ( 0 )
Oblíbené
 1. Domů
 2. Švédsko
 3. Bohuslän a Västra Götaland
 4. Lysekil
 5. SE1489.707.1

Rekreační dům Lysekil

Oblíbené

4 Osob

1 pokoj/e

1 Ložnice

1 a více

 • Objektfoto
 • Objektfoto
 • Objektfoto
 • Objektfoto
 • Objektfoto
 • Objektfoto
 • Objektfoto

Charakteristika

Vzdálenost k moři 5 km

Vybavení

Pračka

TV

Gril

Nekuřácký

Dbejte následující výstrahy u tohoto objektu

Popis

Interiér

Welcome to this lovely holiday home, set in the northern parts of the west coast, five kilometres from the sea. The cottage is set in beautiful surroundings and is close to several charming seaside towns, such as Smögen, Lysekil, Fjällbacka, and Grebbestad. The one-storey cottage features a spacious living room which also functions as a dining room and a bedroom. The dining table seats four. Theres a comfortable bed and a cot. The beautiful kitchen is light and airy and features the basic amenities as well as a kitchen table. The bathroom features a WC, a washbasin, a shower, and a washing machine.At the front of the house theres a comfortable outdoor siiting area with furniture and a barbecue grill. This is the perfect place to spend warm summer evenings enjoying local delicacies such as fresh shrimp, crab, or crayfish. Do not miss paying a visit to the beautiful summer town of Lysekil. Lysekil is known for being one of northern Europes best places for canoeing, diving, and fishing. In the summer you can catch a tourist boat and enjoy the archipelago, or why not go on a seal safari? Lysekil is the perfect base for those who wish to enjoy the beauty of the archipelago. Take a walk by the seaside - or rent a kayak! In the centre of Lysekil you will find shops, restaurants and music events. Theres a beautiful promenade by the beach. Dont miss the ancient rock carvings on the cliffs of Brodalen! For those who love swimming theres an excellent, child-friendly beach by Govik. In Smögen you will find plenty of shops and restaurants and the famous dock Smögenbryggan. Here you will also find Nordens Ark, a park for endangered animal species and a petting zoo with farm animals. Welcome to this lovely holiday home! 1 living room: (1DB+1DE), radio, TV kitchen: Electric cooker, fridge-freezer, microwave oven, coffee maker, water from well Bath/WC: Washing machine, WC, wash basin, shower and: Outdoor area, electric heating, garden grill, natural plot 500 m2, mixed furnishings, countryside, non-smoking house

Umístění

Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.

Vybrat datum příjezdu Vybrat datum odjezdu

Popis:

 • 11Možný datum příjezdu
 • 11Speciální cena: Termín příjezdu se slevou
 • 11K dispozici, není příjezdovým dnem
 • 11Termín není volný
 • 11Váš výběr: datum příjezdu a odjezdu

Popis:

 • 11Možný termín odjezdu
 • 11Speciální cena: Termín se slevou
 • 11K dispozici, není odjezdovým dnem
 • 11Termín není volný
 • 11Váš výběr: datum příjezdu a odjezdu

příjezd - odjezd

Dospělí a děti

Před rezervací obdržíte přesné shrnutí

Ceny

Recenze klientů - Rekreační dům Lysekil

Neustále shromažďujeme recenze od našich klientů.

příjezd - odjezd

Dospělí a děti

Před rezervací obdržíte přesné shrnutí

Máte nějaké další otázky? Vaše otázky rádi zodpovíme 24 hodin denně.

Kontaktujte nás

+420 222 323 323 info@interhome.cz

Pro více informací nás kontaktujte

Kontaktní formulář Žádost o nabídku

Dodatečné náklady (pokud jsou)
Pouze vybraná a prověřená ubytování Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.