• Pouze vybrané a prověřené ubytování
  Kvalita je naše priorita

  Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

 • Garance dostupnosti a servisu v místě
  Využije co nejvíce naše zkušenosti

  Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

 • Nezapomenutelná dovolená
  Soukromí a volnost ve Vašem vlastním rekreačním domě nebo apartmánu

  Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

 

Rekreační dům Karlskrona

5 Osob

4 Pokojů

3 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

Welcome to this great holiday home, set in the little village of Sjuhalla, close to the archipelago of Blekinge! The pretty cottage is set only 150 metres from the sea, and 250 metres from the nearest bathing spot. The holiday home has an open-plan kitchen and living room. The kitchen is equipped with the basic amenities and the living room has a wood-burning stove and internet access. One of the bedrooms is also open-plan, adjacent to the kitchen. This bedroom has a sofa bed and a curtain in the door way, instead of a door. The master bedroom has a small double bed with a width of 140 centimetres, and the other bedroom has two single beds. In the bathroom, theres a WC, a washbasin, and a shower. The cottage also has a lovely conservatory and a large, furnished terrace. There are ferries that will take you to the little islands of the archipelago, such as Aspö. The ferry to Aspö is free and departs every half hour. The town of Karskrona is also worth a visit, offering shops, the science museum Kreativum and the marine museum – fun for the entire family! Another great destination for an excursion is the park Ronneby Brunnspark in Ronneby. The safari park Eriksberg, in Trensum (near Karlshamn), is the largest safari park in Sweden, and well worth a visit!Not only does it offer a wildlife safari, it also has a gourmet restaurant, a wine cellar, and a farm shop. Welcome to Blekinge! 1 living room: Pellet stove, radio, Internet+ (min. 50 Mbit download) 3 bedroom: (1DB)+(2S)+(1E) kitchen area: Electric cooker, oven, fridge w/freezer compartment, microwave oven, cooker hood, coffee maker Bath/WC: WC, wash basin, shower and: Terrace, covered terrace, electric heating, air-to-air heat pump, playground items, garden grill, garden 1826 m2, mixed furnishings, view over water, non-smoking house

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Švédsko, Jižní Švédsko, Blekinge, Nättraby


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Karlskrona

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020