• Pouze vybrané a prověřené ubytování
  Kvalita je naše priorita

  Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

 • Garance dostupnosti a servisu v místě
  Využije co nejvíce naše zkušenosti

  Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

 • Nezapomenutelná dovolená
  Soukromí a volnost ve Vašem vlastním rekreačním domě nebo apartmánu

  Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

 

Rekreační apartmán Urb Sota Montsia 01

15 Osob

7 Pokojů

6 Ložnice

3 koupelna/yPopis

Interiér

7-pokojový byt 300 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 190 cm), 1x skládací lůžko (90 cm, v délce 180 cm), sprcha/bidet/WC, TV a klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x skládací lůžko (90 cm, v délce 180 cm), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka (80 cm, v délce 120 cm), 1x skládací lůžko (90 cm, v délce 180 cm), klimatizace. 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 190 cm), 1x skládací lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x skládací lůžko (90 cm, v délce 180 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Sprcha/WC, sprcha/bidet/WC. Topeni horkým vzduchem. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny. HUTTE001272

Dům/Rezidence

Velký, pěkný, komfortní třígenerační dům "Urb Sota Montsia 01". Mimo obec, 3 km od centra St. Carles de la Ràpita, 300 m od moře. Společné: bazén hranatý (11 x 5 m2, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, altán (20 m2), terasa, zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 2 km, supermarket 3 km. Golfové hřiště 16 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V domě jsou 3 bytové jednotky, dvě z nich v přízemí. Oba byty mají společný bazén a terasu. Soukromé zahradní loubí pro každý byt. K domu vede příjezdová rampa. 12 lehátek.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Vesnice, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 80 km jižně od Tarragona, 190 km jiho-západně od Barcelona, 8 km od St Carles de la Ràpita. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Přírodní chráněná oblast Delta del Ebro, 5 km, známá rozličností druhů (předvším ptáků) a rozlehlými rýžovými poli. Typické speciality oblasti jsou rozdílné, na jedné straně pokrmy s různými mořskými plody a rybami na pobřeží a v hornatém vnitrozemí naproti tomu grilované maso. Výjezd člunem po Ebro až k ústí do moře.

Léto

Písečná pláž. Bazén. Sportovní přístav Cases d'Alcanar, 2 km. Golfové hřiště 15 km. Zábavní park "Port Aventura (Salou)" 80 km.


Umístění


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Urb Sota Montsia 01

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2019