Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Carmen Del Agua

až 7 osob/y

7 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

4 koupelnyPopis

Interiér

6-pokojový dům 190 m2 na 2 podlažích. Komfortní a starožitné zařízení: obývací pokoj s otevřený krb. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a koupelna/bidet/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. Koupelna/bidet/WC. V horním patře: obývací pokoj 33 m2 s otevřený krb, TV, stereo přehrávač a DVD. Jídelna. 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sedací vana/WC. Plynové topení. Terasa 16 m2. Velmi pěkný výhled. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Velká část zařízení, dveře a stropy jsou antické a tak zresturované, že jsou v souznění se starými byty. VFT-GR-02536

Dům/Rezidence

Legendární malá vila (dům se zahradou a ovocnými stromy ze 17. stoleti) v Albaicin - jako dědictví lidstva deklarované předměstí Granady, přesně naproti Alhambra. Také ze slunné terasy je krásný výhled na Alhambra. Malebné a pohodlné zahradní terasy na více rovinách s krásnými studnami dům "Carmen Del Agua". V centru obce Granada. K dispozici pouze pro Vás: bazén (3 x 12 m, 01.06.-30.09.). Cesta se schodištěm (15 schodů) k domu. Parkovací místo. Potraviny 400 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 170 m. Staré město s dlážděnými a strmými ulicemi. Katedrála 800 m (pěšky). Při nejméně dvoutýdenním pobytu je jeden úklid a 1 výměna prádla zdarma. Kauce: Euro 300,-.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

683 m n.m. >>Historické město. Veškeré služby v místě. Na úpatí pohoří Sierra Nevada, leží hlavní město posledního musulmánského království na iberském poloostrově, jedno z nejkrásnějších měst Španělska. Pozoruhodné je staré město (Albaicin) uznané UNESCEM jako chráněná památka a Sacromonte, kde dříve žili v početných jeskyních jeskynní lidé a kteréjsou dnes podívanou vystoupení Flamenco. K tomu patří k podívané také arabské paláce jako Alhambra, nebo Generalife, nebo katedrála a královská kaple. Kromě toho žije Granada bohatým městským životem, s množstvím představení, festivalů, seminářů a výstav v průběhu celého roku. Granada je známá také bohatou řemeslnou výrobou, z níž nejproslulejší je výroba kytar a práce ze dřeva, kožedělné výrobky a umělecké kovářství.

Léto

Pláž, 64 km od obce.

Zima

Lyžařské středisko Sierra Nevada, 34 km, poloha údolní stanice 2'100 m. 2x kabinkové lanovky, 15x sedačkové lanovky, 2x vleky, 1x dětský vlek. 70x lyžařské sjezdovky, celkem 76 km (47 % lehkých, 51 % střední obtížnosti, 3 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti od 3 let. Bežkařské tratě celkem v délce 4 km.


Umístění

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Granada


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Carmen Del Agua

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020