Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Apartments Dolžan

4 Osob

2 Pokojů

2 Ložnice

2 koupelna/yPopis

Interiér

"Apartment Tilia", 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko a kabelová TV. Obytná kuchyně (2 plotýnky) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Topení na naftu. Balkon 10 m2. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]).

Dům/Rezidence

Jednoduchý rodinný dům "Apartments Dolžan", rok výstavby 1980, renovovaný v roce 2005. Na kraji obce, klidná poloha, 900 m od jezera, 2.2 km plaz, 33 km od sjezdovek, na ulici, v zeleni. Společné: zahrada 100 m2. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 400 m, supermarket 600 m, restaurace, autobusová zastávka 400 m, nádraží 4 km, krytý bazén 900 m, zátoka ke koupání 2.5 km, jezero ke koupání "Lake Bled" 900 m. Golfové hřiště 3.5 km, tenis 3.7 km, jízdárna 3.5 km, visutá lanovka 31 km, lyžařská škola 31 km, sáňkařská dráha 2.5 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci


Umístění

Slovinsko, Julské Alpy, Bled


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Apartments Dolžan

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020