Třídit podle

★★★★★  Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou.

★★★★  Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků.

★★★  Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky.

★★  Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně.

★  Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje.

Číslo objektu: AT6314.140.1

Rekreační dům Josef ★★★★

Rakousko » Tyrolsko » Niederau

8 Osoby / 6 Pokojů / 4 Ložnic

Vynikající 3 hodnocení
Pobyt se nám moc líbil. Celý objekt je velký a útulný. quite close distance to SkiWelt (ca about 5km), large, comfortable and well equipped house (nice sleeping on waterbed after extensive ski), good communication with owner, temporary heating failure fixed within few hours, after heavy snowfalls wheel chains needed, we really enjoyed our stay there
od CZK 41 599,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Zákazníci ohodnotili naše ubytování v Niederau 5 z 5 bodů. Založeno na 3 individuálních hodnoceních.