Top-Rated

Rekreační apartmán Anette

8 Osob

7 Pokojů

4 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

7-pokojová polovina dvojdomku 140 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení: vstup. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko a umyvadlo. Jídelna s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na balkon. WC zvlášť. Ve 2. patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka), topení. Vstup na terasu. Vana/sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill, odkládací místnost. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). V zadní části domu se nachází vchod do přístavby, která je obývána.

Dům/Rezidence

Tumpen 4 km od Ötz: Velký, útulný dvougenerační dům "Anette". Ve čtvrti Tumpen 5 km od centra Umhausen Ötz, klidná, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 7 km od jezera, 4 km od sjezdovek. V domě: Wireless LAN [WLAN] (ekstra). Místnost na sušení. Odkládací místnost k dispozici. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (3 x). Potraviny, restaurace 300 m, koupaliště 4 km, termální bazén "Aqua Dome" 13 km, jezero ke koupání 6 km. Vlek 4 km, kabinková lanovka 4 km, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 4 km, kluziště 1 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 15 km, Ötzi-Dorf 6 km, Greifvogelpark 6 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hochötz 4 km, Sölden 27 km. Známá jezera v okolí: Naturbadesee Piburg 7 km. Turistické oblasti Stuibenfall 11 km. Pozor prosím: skibus zdarma.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

1'036 m n.m. >>Nejstarší osídlení v údolí Ötztal s nejvyšším vodopádem Tyrolska "Stuibenfall" s výškou 159 m. Zvláštní atrakcí je archeologická obec "Ötzidorf" s pohledem do života před 5.000 lety. Přírodní jezero obklopené Ötztalskými horami. Termální lázně "Aqua Dome" v Längenfeldu. TIP: při pořízení karty Ötztal Card je mnoho vstupů na lanovky, bazény, muzea a veřejnou dopravu v ceně. Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, 60 km západně od Innsbruck. Diskotéka, solárium. Další možnosti.

Léto

Obec Froidchapelle je známá jezery "Eau d'Heure" - největší jezerní krajiněBelgie. Poslední se rozprostírá na 1800 ha a sestává z pěribagrových jehzer s více jako 600 ha plochy a z pro hosty rezervolvaného pobřeží o celůkové délce 50 km. Provozování různých vodních sportů možné: surfování, jetski, potápění (kluib), rybolov a šlapadla Vodní sporty jako surfování, jetski, potápění (klub), rybolov a šlapadla. Také návštěva akvárií n eboé vodního parku. VCelá oblast letní lyžování, Sölden 20 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty.

Zima

Lyžařská oblast Niederthai pro rodiny a začátečníky s napojením na lyžařské oblasti Hochoetz a Soelden s lyžařským autobusem zdarma, příp. se silnou slevou. Slunná běžkařská trať až do jara po 40 km Hoehenloipe v Niederthai, sáňkování, vyjížďky s koňským spřežením, vandrování ve sněhurách. Sněhový park. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.


Umístění

Rakousko, Tyrolsko, Otztal, Umhausen


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Anette