Interiér
8-pokojová chata 300 m2 na 3 podlažích. Prostorné, renovovaná v roce 2014, zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a kachlová kamna. Vstup na balkon. Otevřená jídelna s jídelní stůl. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril). 2x WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x velký pokoj 30 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, 4x místo ke spaní a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s krbová kamna. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. V podkroví: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka (140 cm, v délce 200 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (180 cm v délce 200 cm). 2x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka (140 cm, v délce 200 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (180 cm v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky). 2x sprcha/WC. Velký balkon 16 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička, sauna, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Dům/Rezidence
Velká, útulná chata "Almvilla", 3-podlažní, renovovaný v roce 2014. Ve čtvrti Hochrindl-Alpl, slunná poloha, 500 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 1'300 m2, louka k odpočinku 600 m2. Gril. V domě: sauna, lyžárna. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 2.5 km, supermarket 15 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 8 km, termální bazén "Römerbad Bad Kleinkirchheim" 19 km. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km, lyžařské centrum 500 m, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 2.5 km, sáňkařská dráha 300 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Sirnitz-Albeck-Hochrindl 500 m, Turracher Höhe, Bad Kleinkirchheim-St.Osqald. Turistické oblasti Nockberge. Pozor prosím: auto doporučeno. Lyžarská oblast Hochrindel se každoročně 15. března uzavírá. Další lyžařské středisko je Turracher Höhe, otevřeno do poloviny dubna.
Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.
Všeobecně
Malebná horská vesnice Sirnitz (800 m) a hornatá oblast u Hochrindl (1600 m) patři do přírodní rezervace 16 km resp. 24 km severně od Feldkirchen. Villach 38 km. Tradice, folklorní a taneční večery. Pěkné výlety k okolním jezerům a horám Hochesterwitz a Minimundus. Cílová železniční stanice: Feldkirchen (16 km).
Léto
Budete cestovat po zelených vršcích, s nádherným výhledem, mezi nimiž se ve slunečním svitu třpytí horská jezera. Pokud si bude chtít odpočinout od cestování, potom se můžete osvěžit u korutanských jezer. Do půl hodiny se autem dostanete k známým jezerům: Ossiacher See, Wörthersee a Goggausee, s čirou vodou a teplotou až 27 °C. Bazén. Rajtování. 200 km turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
Zima
7 lyžařských vleků, lyžařská škola (i pro děti), 30 km bežkařských tratí, saňkařská dráha, kluziště, protahované turistické cesty. Lyžařské středisko Sirnitz Albeck, Hochrindl, poloha údolní stanice 1'500 m, počet přepravních zařízení: 7x celkem. 1x sedačková lanovka, 6x vleky. Celkem 20 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 17 km, zimní turistické cesty 20 km. 2x sáňkařské dráhy, osvětlení částečné. Přírodní kluziště.
Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.