Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Schneeberger (BDF100)

5 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

apartment, 4 - 5 people, 3 room/s, 2 bedroom/s, 1 bathroom/s, approx. 70 m², 1 floor/s, apartment on ground floor, separate access to the property. Please note: Owner lives at floor 1. Furnishing: good, friendly, parquet floor, laminate floor. Equipment: satellite TV; Heating. Room layout: Dining area: (corner bench) in the kitchen. Kitchen-cum-living room: separate, sofa. Kitchen/ cooking equipment: 4 electric plates, oven, microwave oven, refrigerator, coffee machine. Bedroom 1: double bed. Bedroom 2: double bed, single bed. Sanitary 1: shower, WC. Exterior (private use): Plot description: terrace, furnishing provided, barbecue.

Dům/Rezidence

Feature: Property in a two-family property. Situation: residential area, lake-view. Access/parking: parking on the estate. Estate (shared use with the owner): in a hillside, with plants, lawn. Outdoor facilities(shared use): 2 sun loungers. ● Distances: Center Bodensdorf in approx. 700 m. Feldkirchen in approx. 11 km. Villach in approx. 11 km. Next shopping possibility (Bodensdorf) in approx. 700 m. Lake in approx. 800 m. Public outdoor swimming pool in approx. 800 m. Ski run Annenheim in approx. 5 km (Kanzelbahn).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Bodensdorf se nachází mezi Feldkirchen (11 km) a Villach (15 km), přímo u 11 km dlouhého a 46 m hlubokého jezera Ossiacher See a je zároveň hlavním centrem u Ossiacher See. Díky příjemné teplotě vody (v létě až 28 °C) je jezero ideální na koupaní a rekreační aktivity pro celou rodinu. Pro milovníky kultury se zde každoročně koná "Carinthischer Sommer" se spoustou koncertů současné hudební scény. Zajímavé výlety do blízkého okolí, například muzeum horské farmy v Gerlitzen Alpe, zážitkové lázně Villach, Burgarena Finkenstein nebo ukázka dravců na hradě Landskron udělají Vaší dovolenou u jezera Ossiacher See nezapomenutelnou.

Léto

Dovolená v Bodensdorf se spoustou aktivit kolem jezera: vodní sporty (vodní lyžování, plachtění, surfování, plážové míče, atd.), 7 škol vodního lyžování, 6 škol surfování, 45 tenisových kurtů a 3 krytá hřiště. Pro turisty je zde dráha Kanzel, která vede do krásných hor v oblasti Gerlitzen. Jízda na horském kole, jízda na kole, půjčovna kol, rybolov, krytá střelba, bowling. Kurzy paraglidingu a jízdy na koních v Annenheim. Golf ve Velden. Letní sáňkařská dráha v Ossiach.

Zima

Bezplatný skibus z Bodensdorf do nedalekého Kanzelbahn v Annenheim (cca 7 km). Odtud se můžete dostat do oblíbeného rodinného střediska "Gerlitzen" s 1 kabinovou lanovkou, 6 sedačkovými lanovkami, 6 vleky a 25 km sjezdovek. Půjčovna lyží a lyžařská školka pro děti. Pro ty, kteří chtějí více lyžování, je zde lyžařský areál Villach s dalšími 24 lyžařskými vleky a 22 sjezdovkami na 37 km. Pro milovníky běžek jsou k dispozici 100 km udržovaných stop kolem jezera Ossiachersee. Bruslení na jezeře, curling, sáňkařské dráhy, jízda na saních taženými koňmi, sauna, solárium. Krytý bazén v Sattendorf.


Umístění

Rakousko, Korutany, Bodensdorf


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Schneeberger (BDF100)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020