Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Vivenda Flor do Mar

až 2 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

3-pokojov byt "Vivenda Flor do Mar", pro 4 osob, 65 m2. Obývací pokoj s Místní TV stanice a rádiem. Kouření zakázáno. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, gril, lednicí a mraznička. Sprcha/WC. 25678/AL

Dům/Rezidence

Komfortní, jednoduše zařízený bytový dům "Vivenda Flor do Mar", postavený v roce 1950 z 20. století, renovovaný v roce 1994. Pračka (ke spoluužívání). Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 4 km, supermarket 500 m, restaurace 500 m, koupaliště 4 km, písečná pláž 12 km, autobusová zastávka 500 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Známá obec, na jihozápadě poloostrova, 30 km západně od Funchal, 5 km východně od Calheta. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Portugalsko, Madeira, Madeira/Madalena do Mar


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Vivenda Flor do Mar


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021