Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Arco de São Jorge

až 2 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnice

2 koupelny / koupelenPopis

Interiér

2-pokojov dům (samostatný), pro 2 osob, 40 m2, jednoduše a rustikálně zařízeno. Obývací pokoj/jídelna s kabelovou TV a otevřený krb. Kouření zakázáno. Ložnice s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně. Koupelna a sprcha/WC. 140/2001

Dům/Rezidence

Malý, jednoduše zařízený bungalov "Arco de São Jorge", postavený v roce 2002 z 21. století, obklopen stromy. Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: na kraji obce, mimo obec Santana, klidná poloha. Výhled z domu na moře. Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, délka 8 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, kamenitá pláž 300 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

575 m n.m. >>Obec s 520 obyvateli, na severovýchodě ostrova přímo u moře, 55 km severo-západně od Funchal, 15 km západně od Santana, 14 km severo-východně od São Vicente.


Umístění

Portugalsko, Madeira, Arco de São Jorge


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Arco de São Jorge


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021