Profil firmy

Vedení společnosti

  • Jörg Herrmann, Chief Executive Officer (Co-CEO)
  • Sylvia Epaillard, Chief Executive Officer (Co-CEO)
  • Thomas Buschta, Chief Financial Officer (CFO)
  • Roger Müller, Chief Procurement Officer (CPO)
  • Michael Figlestahler, Chief Revenue & Innovation Officer (CRIO)

    

Historie společnosti Interhome

2022
Rok 2022 se díky 9 milionům přenocování a obratu 371 milionů švýcarských franků zapisuje jako rekordní rok v 57leté historii Interhome Group. Hlavním cílem je neustálé rozšiřování sítě místních servisních kanceláří, které zaručují optimální podporu a komplexní služby pro zákazníky i pronajímatele rekreačních objektů přímo v cílové destinaci. Workation, tedy kombinace práce a dovolené, tvoří novou součást nabídky, do níž jsou zařazena odpovídající rekreační objekty. Dalšími ústředními tématy jsou digitalizace a orientace skupiny jako průkopníka udržitelného cestovního ruchu pro rekreační objekty. Zahajují se různé projekty na ochranu klimatu, vznikají mezinárodní týmy pro udržitelnost a je podepsána „Glasgowská deklarace pro opatření v oblasti klimatu v cestovním ruchu“ pod záštitou Světové organizace cestovního ruchu.

2021
Rok 2021 je ve znamení progresivního sjednocení a zefektivnění interních procesů. V rámci této změny se společnost HHD AG rozhoduje vystupovat do budoucna pod názvem Interhome Group. Pro přímé zákazníky bude Interhome Group v Německu i nadále používat značku Interchalet a ve Švýcarsku a ostatních evropských zemích značku Interhome.

2020
Po úspěšném zahájení prodeje byl následně začátek zimní sezóny silně ovlivněn pandemií koronaviru. Situaci výrazně komplikují každodenní aktualizace cestovních omezení, a to nejen ve 27 cílových destinacích v naší nabídce, kdy každá z nich má své individuální předpisy, které se navíc často liší dle jednotlivých regionů, ale také na straně zdrojových zemí, jež stanovují další omezující pravidla pro cestující klienty.

2019
Interhome a jeho sesterská společnost Interchalet jsou nyní společně řízeny jako „HHD AG“. Jména Interhome a Interchalet budou i nadále působit jako značky v oblasti cestovního ruchu. Vedení společnosti HHD AG přebírá Jörg Herrmann jako CEO.

2018
Interhome dosahuje dalšího nárůstu počtu klientů: celkem přivítaly rekreační domy a apartmány Interhome 730.000 hostů.

2017
Interhome a sesterská společnost Inter Chalet se přibližují na úrovni managementu a dochází tak k lepšímu využití synergií. Koni Iten odchází do důchodu a povinnosti generálního ředitele přebírá, až do dalšího oznámení, Thomas Stirnimann, CEO Hotelplan Group. Počet klientů Interhome zaznamenává 5% nárůst na 695 000.

2016
Interhome pokračuje ve své úspěšné cestě. Poprvé ve své historii propojuje společnost více než 660 000 klientů s jejich ideálním rekreačním objektem. Fakturovaný obrat vzrůstá na 186,6 mil. CHF.

2015
Interhome slaví 50. výročí. Další úspěšný rok potvrzuje správně nabraný směr v roce 2014.

2014
Koni Iten přebírá funkci výkonného ředitele. Pod jeho vedením společnost dosahuje nejvyšších výsledků. Nová destinace v nabídce - Mauricius.

2013
Nový rezervační portál získává ocenění během slavnostního ceremoniálu Best of Swiss Web Awards, a to zlatou medaili v kategorii “Usability” a stříbrnou v kategorii "Business Efficiency”.

Interhome se stává ve Stiftung Warentest vítězem testu online portálů. Rozhodujícím faktorem jsou jasné a podrobné vyhledávací funkce.
První poskytovatel rekreačního ubytování v německy hovořících zemích disponující aplikací pro iPad s možností komplexního vyhledávání rekreačních domů a apartmánů.

2012
Exkluzivní partnerství s TripAdvisor, světově nejrozsáhlejším cestovatelským portálem.

2011
Interhome se do roku 2013 stane vlastníkem Interchalet, vedoucího zprostředkovatele rekreačního pronájmu na německém trhu.
Nabídka Interhome se rozrostla o Izrael a Kypr.

2010
Celková změna designu internetových stránek Interhome včetně vyhledávacího rozhraní.
Nové destinace v portfoliu Interhome: Maroko a El Gouna/Egypt.

2009 
Prodejní zastoupení pro Indii.

2008 
Zahájení spolupráce s partnery v USA a Finsku. 

Založení VACANDO - platforma pro neřízený trh.

Změna firmení identity a designu. 

2007
Společnost Interhome je dnes zastoupena téměř v každé zemi Evropy a také na Floridě. V roce 2007 byly otevřeny pobočky v Rusku a Chorvatsku, zahájena spolupráce se silnými partnery v Dánsku, Belgii a Nizozemí. 
Webové stránky byly zcela přepracovány, aby zde klienti našli ještě rychleji a snáze svou vysněnou dovolenou. Kromě toho byly stránky rozšířeny o řadu typů, doplňujících informací a širokou nabídku služeb..

2006
S nově zavedeným systémem 1-to-1 začal Interhome ještě více vycházet vstříc požadavkům klientů na individuální nabídky a zajistil tak pro ně lepší služby. 
Do portfolia společnosti byli začleněni specialisté na pronájem rekreačních domů Casaclub, France Villas a Solemar. Interhome tak obohatil svou nabídku o exkluzivní vily v Toskánsku a Provence.

2005
Novým výkonným ředitelem se stal pan Simon Lehmann.

2003
Interhome se přestěhoval do budovy společnosti Hotelplan, aby využil společné infrastruktury mateřské společnosti.

2000
Síť prodejních kanceláří Interhome se mezitím rozšířila na 75 míst a 30 partnerů – abychom mohli být dispozici přímo v místě pobytu klientů.

1998
Jako jedna z prvních společností v oboru začal Interhome poskytovat služby on-line. Vedle získávání informací se začaly on-line objednávat katalogy a od roku 1999 byly možné i on-line rezervace.

1995
Nabídka Interhome zatím již zahrnovala 75 000 lůžek v 11 zemích – mimo jiné také v Německu, České republice a Polsku.

1989
Hotelplan – druhá největší cestovní kancelář ve Švýcarsku a dceřiná společnost Migros – převzala Interhome AG.

1986
Vydány katalogy v nákladu 2 milionů výtisků - ve 12 zemích a 8 jazycích.

1984
Uvedeno nové logo – tažný pták (jako symbol prázdnin a svobody).

1980
Interhome zavedl jako průkopník v cestovním ruchu první informační systém a byl propojen on-line se všemi svými zahraničními pobočkami.

1977 
Společnost přejmenována na Interhome.

1975-77
Obě firmy se sloučily ve Swiss Chalets-Interhome se 105 zaměstnanci v 16 kancelářích.

1965
Dva švýcarští průkopníci v cestovním ruchu Bruno Franzen a Werner Frey zakládají společnost Swiss Chalets.                       

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Dostávejte pravidelně informace o novinkách a speciálních nabídkách přímo do Vaší schránky.