Nový internetový obchod - nyní rychlejší a jednodušší rezervace Vašeho vysněného rekreačního apartmánu!

Vyhledejte a rezervujte si své další rekreační ubytování rychleji a snadněji než kdy předtím! Náš nový e-shop nabízí zjednodušenou funkci vyhledávání, moderní rozvržení s atraktivním zobrazením prázdninových apartmánů a domů, stejně jako několik nových speciálních funkcí. Na domovské stránce najdete několik zajímavých nápadů na dovolenou (například vila s bazénem nebo zimní pobyty přímo u sjezdovek), stejně jako některé z našich nejlepších speciálních nabídek. Nechte se inspirovat a objevte náš nový online obchod nyní. Bavte se!

Vysvětlení ve zkratce naše nové speciální funkce: 

Vyhledávací funkce –  Vyhledávání je zjednodušené. Hledaný výraz je nyní automaticky doplněn, jak píšete, nebo jsou navrhovány vhodné alternativy. Podívejte se na následující video, jak to funguje:

 

Vyhledávání podle mapy Během pouhých několika kliknutí vyhledávač Google Mapy umožňuje zobrazit umístění požadovaných rekreačních objektů ve vybrané destinaci. Můžete také vyhledávat speciálně apartmány u jezera (např. Lago di Garda), v blízkosti Matterhornu nebo konkrétního turistického cíle. Podívejte se na následující video, jak to funguje:

Vytvoření seznamu – Použijte seznam vybraných možností k porovnání výběru prázdninových apartmánů a domů a sestavte je v osobním katalogu (formát PDF) nebo doporučte přátelům. Podívejte se na následující video, jak to funguje:

 

Plánovač tras – Jednoduše zadáním pár detailů plánovač Google Mapy navrhne přesnou trasu stejně jako dobu jízdy mezi Vaším domovem, letištěm nebo vlakovým nádražím a požadovanou destinací. Podívejte se na následující video, jak to funguje: