Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Bungalowpark It Wiid

až 10 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

"Hiem Comfort", 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortně zařízeno: vstupní hala/předsíň s odděleným WC. Obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, s plochou obrazovkou, hi-fi systémem a DVD přehrávačem. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžkem. Otevřená kuchyně (5-plotýnkový vařič, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, vířivka. V horním patře: 1x zkosený strop pokoj s 4x lůžkem a s plochou obrazovkou. 1x zkosený strop pokoj s 4x lůžkem. Koupelna se sprchou a WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (2 auta) u domu.

Dům/Rezidence

Eernewoude 19 km od Leeuwarden: Velká rekreační komplex "Bungalowpark It Wiid". Mimo obec, 3.7 km od centra Eernewoude, klidná poloha, přímo u jezera, v zeleni. Společné: přírodní rybník / nádrž s možností plavání, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, WiFi, prádelna, půjčovna jízdních kol. K dispozici: loďka (extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 3.6 km. Marina 2.7 km, golfové hřiště (18 jamek) 25 km. Zajímavosti v okolí: Rondvaart 500 m, Nationaalpark De Alde Feanen 500 m, Drachten 27 km, Heerenveen 41 km, Het Friese Museumdorp 49 km. Turistické oblasti: Wikelslan 4 km, Jan Durkspolder 6 km. Upozornění: skupiny mládeže jen na dotaz. Rybaření (nutné rybářské povolení), soukromý přístav loděk. Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid. Pokud se bude recepční domnívat, že je třeba složit zálohu, tak ji budete muset při příjezdu, prostřednictvím autorizačního formuláře zaplatit (na recepci vyžadují například od skupin zálohu ve výši € 300 za dům).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Útulné město, na venkově. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Nizozemí, Frísko, Leeuwarden, Eernewoude


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Bungalowpark It Wiid

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021