Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Camping de Veenhoop

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"6-persoons Jildau", 4-pokojový mobilní dům 40 m2. Komfortně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a s plochou obrazovkou. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, myčka, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Dům/Rezidence

De Veenhoop 12 km od Drachten: Malá rekreační komplex "Camping de Veenhoop". V obci, přímo u potoka, v zeleni. V rekreačním zařízení: recepce, WiFi, půjčovna jízdních kol. K dispozici: kánoe, loďka (extra). Donáška pečiva (extra). Centrální parkoviště. Supermarket 7 km, restaurace 100 m, koupaliště 24 km, krytý bazén 29 km. Golfové hřiště (18 jamek) 13 km. Zajímavosti v okolí: Bossen van Beetsterzwaag 12 km, Modeplein Rinsma 18 km, Skûtsjemuseum in Earnewald 27 km, Botanische tuin “De Kruidhof” 30 km, Fries museum in Leeuwarden 31 km, Martinitoren in Groningen 50 km. Upozornění: auto doporučeno. Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Nizozemí, Frísko, De Veenhoop


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Camping de Veenhoop

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021