Top-Rated

Rekreační apartmán Stoppelberg Blick

3 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Stoppelberg Blick", 2-pokojový byt 66 m2, v přízemí. Vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice 26 m2 s 1x místo ke spaní (100 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj 15 m2 s 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně 10 m2 (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna/sprcha/WC. Podlahové topení. Velký balkon 9 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře. Místo ke spaní je rozkládací pohovka s pružinovou matrací. Podlahové topení pouze v koupelně. Zastřešený balkon.

Dům/Rezidence

Pěkný dvougenerační dům, obklopen stromy, loukami a poli. Ve čtvrti Lothe, na kraji obce, 500 m od centra Lothe, 4 km od centra Schwalenberg, vyvýšená poloha ve svahu, 600 m od lesa. Společné: udržovaná zahrada 1'000 m2 s trávníkem a květinami. Gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 900 m, pekárna 500 m, kavárna 3.5 km, pěší zóna 3.5 km, autobusová zastávka "Lother Höhe" 150 m, nádraží "Steinheim" 4 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km, jezero ke koupání 6 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 300 m. Atrakce v blízkosti: Welterbe Corvey 31 km, Porzellanmanufaktur Fürstenberg 38 km. Známá jezera v okolí: Schiedersee 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. K dispozici uzamykatelná kolárna.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Známé, historické město, 24 km od Höxter, 29 km od Detmold, 39 km od Hameln. Veškeré služby 1 - 6 km. V obci: potraviny, pekařství, restaurace. Pozoruhodnosti Altstadt und Burg Schwalenberg, Schloss und -park Schieder, Kahlenbergturm, ZOO Adlerwarte Berlebeck, Vogelpark Heiligenkirchen. Rinteln, 45 km. Paderborn, 47 km. Bielefeld, 61 km. Vesnička umělců a malířů Schwalenberg je jedna ze dvou stejnojmenných částí obce Schieder-Schwalenberg a nachází se v jihovýchodní části okresu Lippe, mezi Teutoburským lesem a pohořím Weserbergland, v přírodním parku Teutoburský les/Eggegebirge. V létě se tu každoročně koná letní akademie výtvarných umění, kde se milovníci umění mohou zúčastnit kurzů vedených věhlasnými umělkyněmi a umělci v oborech malby, kresby, uměleckého tisku a sochařství. Oblastí Schwalenberg také prochází německá pohádková stezka (Deutsche Märchenstrasse).


Umístění

Německo, Teutoburský les, Schwalenberg


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Stoppelberg Blick