Top-Rated

Rekreační apartmán Nordseeduft

až 3 osob/y

4 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Nordseeduft", 4-pokojový byt 75 m2 v 2. patře. Částéčně zkosený, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko. Kancelář. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Dům/Rezidence

Vícegenerační dům 3-podlažní. V centru obce Norddeich, 400 m od moře, 600 m plaz. V domě: výtah, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 800 m, obchodní centrum, restaurace 10 m, pekárna 100 m, kavárna 15 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží "Norddeich" 500 m, trajekt 700 m, písečná pláž 600 m, koupaliště 14 km, krytý bazén 1.5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 9 km, minigolf 1.5 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Nordseeheilbad (lázně Severního moře) a známá rekreační obec přímo u moře, 3 km od Norden, 33 km od Aurich, 38 km od Emden. V obci: obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Další možnosti nákupu, 3 km. Leer, 59 km. Wilhelmshaven, 75 km. Oldenburg, 98 km. Velmi doporučujeme (především v zimních měsících) středisko «Ocean Wave», které nabízí vyhřívaný (30 stupňů) bazén s mořskou vodou a vlnami , venkovní bazén a také saunový svět, solárium, vířivku a různé restaurace. Možnosti výletů k chovné stanici tuleňů (v hlavní sezóně), na ostrovy Inseln a Norderney a také do Emden a Aurich. Celoročně je možné prozkoumat turistickým autobusem (za poplatek € 1.00/trasa) celou oblast «Ostfriesland». DŮLEŽITÉ: K Vašemu pronajatému rekreačnímu domu nebo apartmánu patří pouze jedno parkovací místo, pokud přijedete s více vozidly, upozorňujeme, že další parkoviště v obci jsou zpoplatněny a ne vždy přímo v blízkosti Vašeho rekreačního objektu. Pronájem jízdních kol, elektro-kol, dětských sedaček atd. je prostřednictvím služební kanceláře Interhome. UPOZORNĚNÍ: Státní podnik pro vodní hospodářství, pobřežní a přírodní ochranu v Niedersachsen (NLWKN) obnovuje, z důvodů ochrany pobřeží a zvýšení přitažlivosti pláže, v současné době silně poškozené zpevnění vodního břehu, v Norddeich, mezi přístavem a psí pláží. Stavební práce budou pravděpodobně trvat až do jara 2021 a proto je nutno počítat s omezeným přístupem. Další informace jsou k dispozici na www.norddeich.de/wasserkante.

Léto

Písečná pláž. Bazén 14 km. Aquapark "Ocean Wave". Plachtění, surfování. Golfové hřiště 9 jamek 8 km. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště. V Norddeich je k tomu ještě oddělená psí pláž.


Umístění

Německo, Severní moře, Norddeich


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Nordseeduft