Top-Rated

Rekreační apartmán Ankerweg

4 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Ankeroase", 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2018, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm), kabelová TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Dům/Rezidence

Pečovaný vícegenerační dům "Ankerweg". 1.2 km od moře, 1.2 km plaz. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 650 m, restaurace 200 m, pekárna 600 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 2 km, trajekt 2 km, písečná pláž 1.2 km, koupaliště 14 km, krytý bazén 700 m. Golfové hřiště (9 jamek) 8 km, škola surfingu 1.2 km, tenis 2.2 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Nordseeheilbad (lázně Severního moře) a známá rekreační obec přímo u moře, 3 km od Norden, 33 km od Aurich, 38 km od Emden. V obci: obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Další možnosti nákupu, 3 km. Leer, 59 km. Wilhelmshaven, 75 km. Oldenburg, 98 km. Velmi doporučujeme (především v zimních měsících) středisko «Ocean Wave», které nabízí vyhřívaný (30 stupňů) bazén s mořskou vodou a vlnami , venkovní bazén a také saunový svět, solárium, vířivku a různé restaurace. Možnosti výletů k chovné stanici tuleňů (v hlavní sezóně), na ostrovy Inseln a Norderney a také do Emden a Aurich. Celoročně je možné prozkoumat turistickým autobusem (za poplatek € 1.00/trasa) celou oblast «Ostfriesland». DŮLEŽITÉ: K Vašemu pronajatému rekreačnímu domu nebo apartmánu patří pouze jedno parkovací místo, pokud přijedete s více vozidly, upozorňujeme, že další parkoviště v obci jsou zpoplatněny a ne vždy přímo v blízkosti Vašeho rekreačního objektu. Pronájem jízdních kol, elektro-kol, dětských sedaček atd. je prostřednictvím služební kanceláře Interhome. UPOZORNĚNÍ: Státní podnik pro vodní hospodářství, pobřežní a přírodní ochranu v Niedersachsen (NLWKN) obnovuje, z důvodů ochrany pobřeží a zvýšení přitažlivosti pláže, v současné době silně poškozené zpevnění vodního břehu, v Norddeich, mezi přístavem a psí pláží. Stavební práce budou pravděpodobně trvat až do jara 2021 a proto je nutno počítat s omezeným přístupem. Další informace jsou k dispozici na www.norddeich.de/wasserkante.

Léto

Písečná pláž. Bazén 14 km. Aquapark "Ocean Wave". Plachtění, surfování. Golfové hřiště 9 jamek 8 km. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště. V Norddeich je k tomu ještě oddělená psí pláž.


Umístění

Německo, Severní moře, Norddeich


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Ankerweg