Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Geesthof

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

4-pokojový dům 55 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Jednoduše zařízeno: zkosený obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním a rádiem. 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžkem (2 x 70 cm). Malý kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: (přikré schodiště) 2x zkosený pokoj, každý pokoj s 2x lůžkem. Plynové topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká židlička pro děti. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo u domu. Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 2 psi povoleni. Dřevěný dům ve tvaru písmene A. Přístup do horního patra přes úzké točité schodiště. Kouření v domě není žádoucí.

Dům/Rezidence

Klint 5 km od Hechthausen: Statek s koňmi a rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. "Geesthof". Mimo obec, 5 km od centra Hechthausen, klidná poloha, přímo u řeky, v lese. Společné: vnitřní bazén (15 x 10 m velký, 26.03.-07.11., extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), stolní tenis, pračka (extra), sušička (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Supermarket 4 km, železniční stanice "Hechthausen" 5 km, potápěčské centrum 7 km. Upozornění: auto doporučeno. Animace v sezóně. Fotografie domu jsou vzorové. Řeka Oste (přítok Labe, velká lososí populace) protéká na okraji rekreačního-campového areálu. Společné: vyhřívaný venkovní bazén (15 x 6 m, za poplatek), volejbalové a fotbalové hřiště, více dětských hřišť, zelené a hrací plochy a také rybníky s možností rybolovu (kapři a pstruzi, za poplatek). Na přání: jezdecké hodiny pro všechny věkové kategorie, vyjížďky na koních s doprovodem přes velkou přilehlou lesní plochu. Pokud si chcete přivézt vlastní koně, jsou v rekreačním parku také k dispozici boxy, které si můžete za poplatek pronajmout. Rybářský člun s přívěsným motorem (průkaz není nutný), stejně jako jízdní kola a autíčka (ketcar go-kart) je možno za poplatek pronajmout. Na osobu je v ceně nájmu zahrnut 1 vstup na koupaliště a do krytého bazénu. Krytý bazén je otevřený přes Vánoce/Silvestr, vstup do bazénu je v tomto období zahrnutý v ceně.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Rekreační obec, ve vnitrozemí 50 km od moře, 18 km od Stade, 30 km od Otterndorf, 50 km od Cuxhaven. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.), Hemmoor, 8 km. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, banka, restaurace, krytý bazén, 5 km. Hechthausen leží na východě okresu Cuxhaven, na severu, východě a jihu je ohraničeno tokem řeky Oste. Místo si do dnešních dnů uchovalo svůj venkovský charakter (starý větrný mlýn atd.). Ostedeich a Deichvorland lákají, obzvláště v době květu ovocných stromů, k procházkám a výletům na kole. Revíry pro rybáře, projížďky po řece vlastní nebo pronajatou lodí slibují odpočinkovou, klidnou dovolenou. Možnost výletu k nedalekému severnímu moři, do Cuxhaven atd.

Léto

Jezero ke koupání, 9 km od obce. Potápění. Tenis. Jízda na koni. Turistické cesty. Cyklostezky. Dětské hřiště.


Umístění

Německo, Severní moře, Hechthausen


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Geesthof


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021