Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ferienpark Ronshausen

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

3-pokojový dům 68 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Objekt vhodný pro 4 dospělé osoby + 2 děti. Částečně zkosené stropy: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 1x zkosený strop pokoj s 2x lůžkem a 2x místem ke spaní. 1x zkosený strop dvoulůžkový pokoj. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: vysoká židlička pro děti (extra). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 1 pes povolen. Pozor prosím: z dvoulůžkového pokoje se po svislém žebříku dostanete do velmi zkoseného výklenku ve střeše domu s možností 2 lůžek (pouze pro děti, výška není vhodná pro dospělé osoby). Místo dvoulůžka mohou v dvoulůžkovém pokoji být někdy také 2 samostatná lůžka. Rekreační dům pro kuřáky na dotaz.

Dům/Rezidence

Machtlos 7 km od Ronshausen: Útulné rekreační středisko "Ferienpark Ronshausen", obklopeno stromy a poli. Mimo obec, klidná poloha ve svahu. Společné: vnitřní bazén (14 x 5 m velký, extra). Tenis, stolní tenis, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, WiFi, sauna (extra), solárium (extra), herna, nákupní možnosti, ústřední topení, pračka (extra), sušička (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Donáška pečiva a snídaně na možná (extra). Centrální parkoviště. Supermarket 7 km, železniční stanice "Ronshausen" 7 km, koupaliště 6 km. Upozornění: rekreační komplex bez možnosti vjezdu aut, auto doporučeno. Animace v sezóně. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu jsou vzorové. Fotografie uvádí příklad apartmánů v tomto domě. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. 100 km vycházkových a turistických tras od parku. Rekreační park sestává ze 166 domků ve tvaru písmene A nebo se sedlovou střechou, terasovitě uspořádaných. Ke společnému užívání: badminton, streetball a venkovní šachy. Na přání zapůjčení šlapacích aut pro děti, sáněk a přístrojů na geocatching pro pohádkovou zážitkovou stezku Märchenerlebnisweg.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Malé klimatické lázně, 6 km jižně od Bebra, 26 km východně od Bad Hersfeld, 45 km západně od Eisenach. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.), Bebra. V obci: obchody, potraviny, krytý bazén. Dominantou obce je středověký románsko-gotický opevněný kostel, který je obklopen domy z hrázděného zdiva. Díky výhodné poloze uprostřed Německa jsou lehce dostupné mnohé pamětihodnosti: město Weimar, Erfurt, Eisenach, Bad Hersfeld, Fulda a Berba. V létě je otevřeno koupaliště "Badepark Ronshausen".

Léto

Venkovní bazén. Tenis. Minigolf. Jízda na koni. Venkovní posilovna. Rybaření (s povolením). 118 km turistické cesty. Cyklostezky. Dětské hřiště. Nordic walking. Přírodní naučné stezky.


Umístění

Německo, Hesenská vrchovina, Ronshausen


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ferienpark Ronshausen


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021