Rekreační apartmán Tal Fanal 3 Bedroom

až 7 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

4-pokojov byt pro 7 osob, 50 m2, jednoduše a komfortně zařízeno. Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, kabelovou TV a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x skládací lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Sprcha/WC. Další zařízení: telefon, telefon (jen příchozí hovory).

Dům/Rezidence

Ideální pro pobyt s dětmi. Útulný, rustikální rekreační zařízení "Tal Fanal 3 Bedroom", obklopen poli. Pračka (ke spoluužívání, extra). Možnosti parkování: rezervované parkovací místo, veřejné kryté parkoviště na ulici. Doporučujeme auto. Poloha: samostatně stojící, klidná, slunná poloha v zeleni. Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, délka 19 m x šířka 13 m), venkovní sprcha (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 900 m. All Pictures shows, are real ones , but typical examples into the resort. Those can vary slightly to the actual booked apartments of the resort. All properties will be allocated according to type at time of booking into the resort. Villagg tal-Fanal is five minutes away by car from the capital city Victoria. There is a small well-stocked mini-market within walking distance from the village. There are twenty six houses in all (with one, two, three or four bedrooms), each having a well-equipped kitchen (ideal for self-catering holidays) and a comfortable living room. All the one bedroom houses have a bathroom ensuite and a terrace or a balcony, while the two bed-roomed houses have two bathrooms each, one of which is ensuite. All the two bed-roomed houses have a large terrace on ground or first floor level. The three bed-roomed houses are all on the ground floor level with a large terrace, they have two or three bathrooms. A large swimming Pool (19 meters by 13 meters, open all your round, however not heated) and sunbeds are at the disposal of the residents. The village is adorned with plants, and there is an atmosphere of complete relaxation and tranquility. All residents may park their cars in a large underground car park situated beneath part of the village itself.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Malá vesnice, na severu ostrova 1.5 km od moře, v kotlině, na samotě poloha, 3 km severo-západně od Victoria. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.), Victoria, 3 km. V obci: potraviny, restaurace. Ghasri je nejmenší farností a obcí oblasti Gozo a jedna z nejvíce tradičních. Stejně jako sousední Zebbug, s níž tvořila část do roku 1921, Ghasri pravděpodobně vděčí za svůj název olivovému průmyslu. Obec Ghasri vede do údolí Ghasri, které končí v krásné prudké rokli, která klesá do moře. V Ghasri se nachází první maják, který kdy byl postaven na Gozu, známý jako Ta' Gordan' (ve výšce 180 m nad mořem). Jeho paprsek může být viděn až 50 kilometrů. Na kopci kolem majáku je působivý 360 ° výhled na Gozo a to láká poměrně hodně turistů, kteří zdolávají příkrou stezku až k vrcholu kopce. Z návsi vede silnice do krásného údolí Wied il-Ghasri. Po cestě se nachází řada typických zemědělských usedlostí a okouzlující staré kaple zasvěcené patronce Panně Marii. Oblast Wied il-Ghasri je vhodná pro pěší turistiku nebo jízdu na kole, zejména v zimě a na jaře.

Léto

Vodní sporty - Wied il-Ghasri (water caves) 1 km. Potápění. Turistické cesty.


Umístění

Malta, Gozo, Ghasri


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Tal Fanal 3 Bedroom