Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Zoe House

až 2 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnice

1 koupelnaPopis

Interiér

2-pokojov byt "One bedroom apartment", pro 2 osob, 45 m2, v přízemí, útulně a rustikálně zařízeno. Obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním a jídelní stůl. Kouření zakázáno. 1x pohovka. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Obytná kuchyně. Jídlo: snídaně (v ceně), plná penze (extra), polopenze (extra). Sprcha/WC. Zahradní sezení, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoká židlička pro děti, vysoušeč vlasů.

Dům/Rezidence

Starý, útulný bytový dům "Zoe House" v roce 2011. Zařízení domu: klimatizace. Možnosti parkování: na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta. Poloha: v centru obce Tochni village, ve čtvrti Larnaca, centrální poloha v zeleni, ve svahu. Výhled z domu na krajinu. Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, délka 5 m x šířka 10 m), venkovní sprcha (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, supermarket 500 m, restaurace 500 m, koupaliště 500 m, písečná pláž 7 km, oblázková pláž 5 km, jízdárna 5 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 5 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Tochni nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si život v tradičních kamenných vesnických domech. Obec je založena na různých náboženských a folklorních tradicích. Chcete-li si užít autentické tradiční kyperské kuchyně, nenechte si ujít návštěvu v Tochni-hospůdce. Tochni patří také mezi nejstarší vesnice na Kypru, s historií více než deseti, možná dvaceti století. V centru obce se nacházejí také ruiny latinského kostela, s výhledem na pravoslavný ortodoxní kostel Sv. Constantina a Heleny. Klidná, malebná, sředověká vesnice 6 km od moře, na venkově, ve svahu, idylická poloha s pěkným výhledem. Tochni: supermarket, obchody, pošta, banka, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti. Zábavní park. Limassol, 34 km. Larnaka, 36 km.

Léto

Písečná pláž, vhodné pro děti, 7 km od obce. Oblázková pláž, 6 km od obce. Potápění. Golfové hřiště 18 jamek, Pafos 78 km, 18x dalši golfové hřiště v okruhu 95 km. 18 golfová hřiště v okolí 106 km. Jízda na koni, Drapia Farm 5 km. Rybaření. 3 km turistické cesty, horolezectví. 20 km cyklostezky, 95 km cyklostezky pro horská kola, půjčovna jízdních kol a horských kol. Zábavní park.


Umístění

Kypr, Larnaca, Tochni


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Zoe House


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021