Rekreační apartmán Casa Tina

5 Osob

4 Pokojů

3 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Casa Tina", 4-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. E-topení (extra), topeni horkým vzduchem. Velká terasa. Balkónový nábytek. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Dům/Rezidence

Moderní, pěkný bytový dům. V centru obce Quiesa 9 km od centra Viareggio, 10 km od centra Lucca, 20 km od centra Pisa. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], pračka, Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.). Parkovací místo u domu. Obchod 500 m, supermarket 1 km, restaurace, bar 600 m, nádraží "Bozzano" 1.7 km, písečná pláž "Viareggio" 9 km, jezero ke koupání "Massaciuccoli" 1.6 km. Atrakce v blízkosti: Portovenere 80 km, Lerici 55 km, Genova 145 km, Cinque Terre 100 m, Portofino 130 km, Santa margherita Ligure 126 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Zvířata v sousedství.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Massarosa na úpatí Apuánských Alp, pouze několik kilometrů od jezera Lago Massaciuccoli, nabízí přírodní chráněnou oblast a láká různými druhy ptáků. Na k moři nejblíže položeném břehu je k vidění Villa Giacomo Puccini, zde se v létě konají operní slavnosti pod širým nebem. Jednoduché je dosáhnout Viareggio s krásnými písčitými plážemi a nočním životem. Známé jsou slavnosti Sagra della "Ranocchiola". Obec s 20'000 obyvatel, na severozápadě regionu 8 km od moře, ve svahu, dopravně výhodná poloha, 10 km východně od Viareggio, 18 km západně od Lucca. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Versilia, Lunigiana a okolí, Massarosa


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Casa Tina