Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Trullo Selva

až 2 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový dům 30 m2. Velmi jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, bez okna s jídelní stůl. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Stěny a podlahy tohoto "Trullo" (kruhový dům) jsou ze starého kamene, okna jsou malá. Lůžko v obývacím pokoji je v přístěnku. Sprcha bez vaničky. V kuchyni není horká voda. Ložnice spojená s koupelnou má zvláštní vchod zvenčí.

Dům/Rezidence

Stará, malá chalupa "Trullo Selva", z 17. století, obklopen stromy a poli. 3 km od centra Ceglie Messapica, samostatně stojící, klidná poloha, 14 km od moře, 14 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2 s rostlinami, ovocná zahrada. Příjezd vede až k objektu (50 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, písečná pláž 14 km. Atrakce v blízkosti: Valle d'Itria/Trulli 10 km, Martina Franca 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Ostuni bývá nazýváno "bílé město" s kuželovitými střechami Trulli v typickém středozemském stavebním stylu. Charakteristická vegetace. Výlety do barokního města Lecce, cca 75 km. Selva di Fassano a Zoo-safari 30 km, jeskyně Castellano cca 50 km.


Umístění

Itálie, Puglia, Trulli, Ostuni, Ceglie Messapica


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Trullo Selva

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020