Rekreační dům Degiosa

až 10 osob/y

9 pokoje/pokojů

5 ložnic/e

5 koupelnyPopis

Interiér

8-pokojová vila 350 m2 na 3 podlažích. Komfortní a moderní zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x velký dvoulůžkový pokoj s koupelna/bidet/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb. Vstup na zahradu, k bazénu. Otevřená velká jídelna. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. Kuchyně (6 plotýnky, trouba, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. 1x velký dvoulůžkový pokoj se Šatna s sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu, na terasu. Obývací pokoj. Vstup na zahradu. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]).

Dům/Rezidence

Moderní, komfortní, samostatná vila "Degiosa". V centru obce Tavernelle 27 km od centra Perugia, na kopci, ve vilové čtvrti, 17 km od jezera. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 2'000 m2 (oplocená), bazén nepravidelného tvaru (hloubka 140 cm, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, parkovací místo (2 x, kryté) u domu. Potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 1 km, termální bazén "Chianciano" 38 km, jezero ke koupání "Trasimeno" 17 km. Golfové hřiště (9 jamek). Atrakce v blízkosti: Panicale 8 km, Città Della Pieve 18 km, Castiglione Del Lago 20 km, San Feliciano 20 km, Cetona 30 km, Sarteano 35 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Skupiny mládeže jen na dotaz.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Kouzelná vesnice s 14'000 obyvatel, na západě regionu přímo u jezera, 50 km západně od Perugia, 62 km jižně od Arezzo. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, 20 km. Castiglione del Lago ve vápencovém předhůří, které bylo kdysi 4. ostrovem jezera Lago Trasimeno. Početné archeologické nálezy v okolí svědčí o etruské minulosti. Pláže a denní jízdy rychločlunem ke třem ostrovům jezera.


Umístění

Itálie, Umbrie, Trasimenské jezero, Castiglione del Lago, Tavernelle


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Degiosa