Rekreační dům Messi

až 7 osob/y

5 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

3 koupelnyPopis

Interiér

5-pokojová vila 210 m2 na 2 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu, na lodžii. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj se Šatna s sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. Topení (extra), klimatizace (extra). Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN]).

Dům/Rezidence

Vila "Messi". 9 km od centra Panicale, 12 km od centra Castiglione Del Lago, na kopci, 2 km od jezera. Společné: park 700 m2 (oplocený). K dispozici pouze pro Vás: zahrada 450 m2 (oplocená), bazén (8 x 4 m, hloubka 140 cm, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Potraviny, supermarket, restaurace 5 m, termální bazén "Chianciano Terme" 34 km, jezero ke koupání "Trasimeno" 2 km. Golfové hřiště 7 km. Atrakce v blízkosti: San Feliciano 14 km, Città Della Pieve 14 km, Passignano Sul Trasimeno 26 km, Cetona 28 km, Sarteano 30 km, Perugia 30 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitel vlastní psa.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Panicale na vyvýšené přírodní terase ve výšce 431 m s výhledem na jezero Trasimeno. V minulosti zde bylo důležité vojenské centrum, čemuž nasvědčují věže, domy, uličky a městské hradby. Jezero Transimeno je vzdáleno 10 km, Tavernelle 5 km. 3 tenisová hřiště a bazén jsou hostům k dispozici.


Umístění

Itálie, Umbrie, Trasimenské jezero, Panicale


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Messi