Rekreační apartmán Poggio al Sole

12 Osob

4 Pokojů

3 Ložnice

3 koupelna/yPopis

Interiér

"Poggio al Sole", 6-pokojový dům 175 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Objekt vhodný pro 12 dospělý + 2 děti. Účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na verandu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená jídelna s kuchyňským koutem a TV-satelit. Otevřený salón s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. Zahrada. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 2 domácí zvířata (psi) povolena.

Dům/Rezidence

Velmi pěkná, stylová vila "Poggio al Sole", obklopen stromy a vinicemi. 6 km od centra Gambassi Terme, 12 km od centra San Gimignano, 40 km od centra Florenz. Společné: pozemek 2'000 m2 (oplocený). K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada k relaxaci, bazén oplocený (8 x 4 m, 11.04.-03.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, supermarket 6 km, obchodní centrum 6 km, bar 5 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

330 m n.m. >>Tyto malé termální lázně jsou uprostřed kopcovité krajiny Val d'Elsa.Pramen těchto lázní se doporučuje při žaludečních a jaterních onemocnění. Malé, klidné termální lázně s 4'700 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, na samotě poloha, 50 km jiho-západně od Firenze, 45 km severo-západně od Siena, 60 km jiho-východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Toskánsko Chianti, Gambassi Terme


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Poggio al Sole