Rekreační dům Podere Gioia

až 12 osob/y

9 pokoje/pokojů

6 ložnic/e

6 koupelnyPopis

Interiér

9-pokojová polovina dvojdomku 267 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Renovovaná, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). 4x sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x velký dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC, sprcha/bidet/WC. Velká terasa, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vhodné pro rodiny. 2 domácí zvířata (psi) povolena.

Dům/Rezidence

Bývalý renovovaný selský statek s překrásným výhledem na oblast Chianti-Classico, obklopený vinicemi. Na pozemku je kamenný dům, rozdělený na dva na sobě nezávislé byty (část naší nabídky) a dům majitele s dalším bytem. Rustikální zařízení typickým toskánským vybavením. Přístup k domu automatickou mřížovou branou. Chalupa "Podere Gioia", obklopen stromy. 10 km od centra Castellina in Chianti, 15 km od centra Siena, 45 km od centra Firenze, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, bazén (hloubka 140 - 200 cm, 25.04.-17.10.). Zahradní nábytek, gril. V domě: snídaňová místnost, přístup na internet (vše extra), ústřední topení, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo (kryté) u domu. Obchod 2 km, nádraží "Castellina Scalo" 2 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 3 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

580 m n.m. >>Castellina, jedno z historických obcí svazku Chianti, je dnes důležitým místem cizineckého cestovního ruchu a hlavním místem oblasti Chianti Classico s mnoha statky v okolí, které pěstují víno. Známá, historická obec s 2'800 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 25 km severně od Siena, 55 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Toskánsko Chianti, Castellina in Chianti


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Podere Gioia