Rekreační dům La Vittoria

8 Osob

10 Pokojů

4 Ložnice

4 koupelna/yPopis

Interiér

9-pokojová vila 500 m2 na 3 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s otevřený krb a klimatizace. Vstup na terasu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Kuchyňský kout (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: (žebřík) obývací pokoj s klimatizace. Sprcha, 2x bidet, 2x WC zvlášť, vířivou vanou, Sauna. V horním patře: (žebřík) 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC, vířivou vanou a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. Velká terasa 300 m2, zahradní sezení 55 m2. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, gril, lehátka (10x). Výhled do dálky na moře, na hory a do údolí. K dispozici: pračka, sauna, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, 2 Auta).

Dům/Rezidence

Velká vila "La Vittoria", obklopen stromy a loukami. 2.5 km od centra Trecastagni, 13 km od centra Catania, klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 11 km od moře, 12 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: park 20'000 m2, zahrada s rostlinami a stromy, bazén (6 x 12 m, hloubka 150 - 170 cm, 01.04.-31.10.). Whirlpool, domek u bazénu s lednicí, sprchou a WC, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: biliár, ústřední topení, klimatizace, bezpečnostní zařizení. Kuchař na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, supermarket 2 km, skalnatá pláž "Spiaggia Acitrezza" 11 km. Atrakce v blízkosti: Punto partenza escursioni per l'Etna 21 km, Bronte 43 km, Taormina 51 km, Siracusa 80 km, Caltagirone 80 km, Noto 105 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rezidence s elektricky ovládanou branou.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Město se 400.000 obyvateli, uprostřed rovného východního pobřeží na jižním úpatí sopky Aetna. Je nejvýznamějším přístavním městem Italie a nejdůležitější obilní oblasti ostrova. Provinční hlavní město nabízí četné pozoruhodnosti svých dějin.


Umístění

Itálie, Sicílie, Catania, Trecastagni


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům La Vittoria