Rekreační apartmán La Rosa

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

"Rosa Panoramica", 3-pokojový byt 120 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, klimatizace a horkovzdušná kamna. 1x dvoulůžkový pokoj s TV (plochá obrazovka), klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko a TV (plochá obrazovka), klimatizace a horkovzdušná kamna. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC, sprcha/bidet/WC. Terasa 15 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled. K dispozici: sejf, dětská postýlka do 2 let (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (1 Auto) u domu.

Dům/Rezidence

Moderní rekreační středisko "La Rosa". V obci 9 km od centra Siracusa, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: terasovitá zahrada, 3'000 m2 s trávníkem a rostlinami, bazén (10 x 5 m, hloubka 120 - 220 cm, 01.01.-31.12.). V rekreačním zařízení: recepce, bar, Wireless LAN [WLAN], solárium, bezpečnostní zařizení, prádelna (extra). Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra). Bar 1 km, autobusová zastávka 300 m. Atrakce v blízkosti: Noto 38 km, Aeroporto Catania 70 km, Modica 70 km, Etna 100 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. La Rosa sul Mare se nachází v nejkrásnějším přírodním parku a chráněné mořské oblasti Plemmirio of Syracuse, v pobřežním ekosystému, který zachovává přírodní a jedinečnou část moře, kde za normálních okolností můžete vidět hejna delfínů. Součástí střediska je také knihovna s knihami v několika jazycích, panoramatický bazén, sluneční terasa na moři (v létě s lehátky a slunečníky), půjčovna aut, skútry, čluny, plachetnice a motorové lodě, autobusová doprava do/z centra města. Restaurace je otevřená v létě. Pozdní příjezdy: od 21:00 do 23:00 hodin. Interhome-poplatek 40 €, od 23:00 hodin. do 1 hodiny v noci příplatek za zákazníka ve výši 40 €, s povinností stanovit dobu příjezdu. Ještě později už příjezdy nejsou povoleny.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Syrakusy, jedno z nejdůležitějších měst na Sicílii, archeologicky nejvýznamnější z celého ostrova. Nachází se 65 km od Catanie. Město má výborné přímořské vybavení, obchody a restaurace.


Umístění

Itálie, Sicílie, Siracusa


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán La Rosa