Rekreační apartmán SinAgo

4 Osob

2 Pokojů

2 Ložnice

2 koupelna/yPopis

Interiér

2-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích. Účelné a komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl, TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na balkon. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl, TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na balkon. 3x malý balkon 3 m2. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Dům/Rezidence

Dvojdomek "SinAgo", renovovaný v roce 2019. V centru obce Lascari 9 km od centra Campofelice di Roccella, 12 km od centra Cefalù, slunná poloha, 2 km od moře. Veřejné kryté parkoviště 100 m. Potraviny 300 m, supermarket 1.7 km, restaurace 260 m, bar 100 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží "Lascari" 1.7 km, písečná pláž "Spiaggia Gorgolungo" 2 km. Atrakce v blízkosti: Cefalù porto esclursioni per Isole Eolie 16 km, Castelbuono 37 km, Pollina 39 km, S.Stefano di Camastra 45 km, Palermo 63 km, Tindari 117 km. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Typické lázeňské místo u moře s 15.000 obyvateli na severním pobřeží ostrova, 50 km východně od Palerma, na k západu situovaných svazích hory Kaps. Za návštěvu stojí: katedrála založená v roce 1131 králem Ruggerem. Zajímavé výlety do Pollina, 730 m a na Madonie, nejvyšší řetěz hor ostrova, malé město, na severu ostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě. Přírodní park Madonie 40 km. Dopravní spojení: nádraží v místě. Autobusové spojení. Jizda autem Palermo - Napoli/Roma, 80 km.


Umístění

Itálie, Sicílie, Cefalù, Lascari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán SinAgo